BrandSoul   RETREAT

když je duše a podnikání v souladu

Magické Lanzarote
nám připraví půdu pro velké věci

Zvu Tebe a další tři ženy na magický retreat plný sebepoznání, odpočinku a rozvoje podnikání tím nejpříjemnějším způsobem. Na co vše se můžeš těšit?

$

Na 6ti denní pobyt na Lanzarote

$

Na hluboký ponor do sebe sama skrze přírodní medicíny a silová místa

$

Na ujasnění tvé brandové identity

$

Na vilu s vlastním bazénem u nejkrásnější pláže

$

Na propojení spiritu a hmoty

 

Jak se všechny moje vášně

propojily

Ty nejzásadnější podnikatelské projekty ke mě přišly u moře.

Nikdy nezapomenu na velmi náročné začátky mého podnikání. Investovala jsem desetinásobek svého platu do businessového vzdělání (protože já když už, tak už) a dala výpoveď. Asi dva týdny na to přišla šílená panika. Co jsem to udělala? Zbláznila jsem se? Třikrát týdně jsem chodila na cally a učila se najít systém v chaosu, kterému jsem v začátcích podnikání čelila.

Bylo to velmi náročné období. Podnikatelské výdaje rostly a příjmy stagnovaly. A v tu chvíli jsem zaslechla hlas své duše. Odjeď k moři. To je to, co teď potřebuješ. Mysl se strašně bránila, ale já i přesto koupila letenky na Mallorcu, pobalila jsem notebook a vyrazila.

A tam se stalo něco neskutečného. Přišla ke mě vize jednoduché strategie, dokonce přišla i vize designu mého brandu a já kromě odpočívání na pláži, chození po kavaránách a válení u bazénu úplně přirozeně probudila můj BRAND k životu.

Magické Kanáry

Proč Lanzarote?

Kanárské ostrovy považuji za jeden ze svých domovů. Poprvé si mě zavolalo Tenerife v roce 2021 a od té doby jsem tam byla několikrát, buď sama nebo na vedených pobytech. Vždycky se tam událo něco zásadního, něco, z čeho jsem následující obodbí čerpala. Myslela jsem si, že Tenerife nic nepřekoná, dokud jsem se nádhernou shodou okolností nedostala na Lanzarote. Ta síla ostrova a oceánu, zároveň klid a divoká příroda mě okouzlila. A proto jsem se rozhodla vzít vás právě tam.

S Kanárskými ostrovy je spojeno několik příběhů a o dva z nich se s vámi chci podělit, protože mi dávají obrovský smysl a pochopení, proč se na Kanárech vždycky tolik uděje.

Ten první příběh praví, že Kanárské ostrovy reflektují čakrový systém. Ostrovů je totiž sedm, stejně jako hlavních čaker. A každý ostrov otevírá jinou čakru. Tenerife je vázané na čakru čtvrtou, tedy srdeční a Lanzarote je vázané na čakru sedmou, tedy korunní. Tuto teorii nemůžu potvrdit, ani vyvrátit, nicméně na Tenerife jsem opravdu silně cítila otevřené srdce a na Lanzarote jsem cítila silné spojení se svou duší, se svou podstatou.

Druhý příběh praví, že Kanáry jsou pozůstatkem bájné Atlantidy a na ostrovech jsou mezi původními obyvateli potomci Atlantiďanů. No, to už vůbec nemůžu potvrdit, nicméně je to pro mě (i pro mnohé další) vysvětlení, proč jsem se tam okamžitě cítila jako „doma“.

Pro co si na Lanzarote pojedeš právě ty? To nelze předvídat, ani očekávat, ale něco to určitě bude. 🙂

C

Co si odvezeš

s sebou domů?

Jasnost. V tom, kdo jsi, co přinášíš a jak to může tvůj brand podpořit. Nezapomeň. Tvá mise je svůj dar dostat k něm, kteří na něj čekají a kteří ho potřebují. A tvůj brand, tvoje podnikání, je pro tento přenos nástrojem.

Proto se budeme bavit o podnikání, nastavíme společně tvou brandovou identitu od barev, přes fotky, po písmo a design. Protože když ti v tvém brandu bude dobře a bude autentický, všechny ostatní aktivity a probouzení projektů k životu ti půjdou snadno a lehce.

No a protože je tvé podnikání odrazem tebe samotné, podíváme se (tedy hlavně ty) dovnitř sebe sama. Skrze přírodní medicíny, skrze silová místa a skrze společné vizualizace.

BrandSoul retreat program:

 

$

16.-21.5.2024

$

6 dní (5 nocí) v krásné vile se soukromým bazénem pešky od pláže v Costa Teguise

$

Propojení skrze přírodní medicíny (více se dozvíš na callu)

$

1:1 individuální sestavení brandové identity

$

Společně nastavíme tvůj autentický content plán (a společně taky natočíme materiál pro Reels a posty)

$

Konzultace se mnou kdykoliv v průběhu retreatu 

$

Brandové focení + fotky na sítě

$

Cena 29 999 Kč

V ceně je ubytování na 5 nocí, snídaně, občerstvení během ceremonií, celý program, medicíny, výlety, doprava z a na letiště

V ceně nejsou letenky a strava mimo ceremonie. 

 

Pro rezervaci místa je potřeba uhradit zálohu ve výši 10 000 Kč.

 

B

Proč je nutný call?

Na retreatu nás bude dohromady 5 a strávíme spolu celkem 6 dní. Budeme tedy ve velmi úzkém kontaktu. A aby to vše probíhalo v krásném flow a každá žena si odnesla co potřebuje, musím tyto potřeby znát a být schopna je naplnit. Proto si před rezervací svého místa prosím udělej 30 minut čas na 1:1 hovor, kde si řekneme co a jak a vysvětlím všechny podrobnosti. Jen prosím nezapomeň si před rezervací callu důkladně přečíst všechny informace a rezervuj jen v případě, že jsi rozhodnutá na retreat skutečně odjet.