Free video guide  

Jak změnit perspektivu ze strachu, omezení a potřebě neustále vše „zpracovávat“ k absolutní lehkosti a důvěře?

Získej zdarma přístup k mému videonávodu na život v důvěře a lehkosti. Sdílím v něm celý koncept změny perspektivy, ve které není nic potřeba zpracovávat, léčit, ani harmonizovat. Perspektivy, ve které je neutralita a konstatní hluboký klid.

Z tohoto klidu pak příchází informace o tom, kdo jsme, co tu máme dělat, co je naše poslání a dokonce i instrukce, jak to celé realizovat. Pokud tedy pořád hledáš nějaké techniky, metody a jsi už z toho unavená, přijď odhodit tunu nepotřebných myšlenek a dostaň se do souladu sama se sebou a svou celou existencí. JEDNODUŠE A PRAKTICKY.

EASY LIFE

Přihlášením získáš přístup k videu, které obsahuje kompletní návod na změnu pespektivy ZDARMA.

POZOR: Video guide není vhodný pro ty, kteří mají systém přesvědčení, že nic není tak jednoduché a je jim v tom dobře. Taky není vhodný pro lidi, pro které je slovo duše sprostým slovem a nevěří v nic, co přesahuje naše tělo. Je vhodný pro ty, kteří mají otevřenou mysl a otevřené srdce a chtějí prozkoumat novou perspektivu a novou úroveň vědomí.

Já jsem duše

Já nejsem tělem. Jsem duší. Vyšší inteligencí. Jak se s touto vyšší inteligencí spojit tak, abychom mohli svobodně pustit kontrolu nad našim životem a žít lehkost?

Úrovně vědomí

Změna perspektivy je jinými slovy změna úrovně vědomí. Jak se do této „vyšší“ úrovně vědomí jednoduše dostat?

Intuice vs. mysl

K čemu nám slouží mysl a jak rozpoznat hlas své intuice, svého vedení?

Realizace poslání

Když se přestaneme ztotožňovat s naší myslí a dostaneme se do důvěry a do spojení s naší vyšší inteligencí, začnou nám chodit instrukce, jak se v tomto hmotném světě projevit. Jak je rozpoznat?

Kdo jsem ?

V první řadě jsem duší. existencí.

Tady na Zemi mám ale jméno Jane Victoria Sándor a žiju v Berlíně.

Jsem podnikatelka, cestovatelka, spisovatelka a psychonautka.

Mou největší vášní je objevovat. Ať už jsou to krajiny všude po světě, nebo záhádná zákoutí mysli.

Proto už několik let pracuji s psychedeliky, testuji hranici komfortní zóny – přešla jsem dvakrát žhavé uhlí, strávila týden ve tmě, dvakrát došla pěšky do Santiaga de Compostela, zkusila jsem rituál lámání šípu krkem nebo jsem se zúčastnila pětidenního rituálu Moon Dance.

Na co jsem během této cesty přišla? To vše do posledního detailu s vámi sdílím.

Tvořím pro vás podcast Inner Wisdom, zvu si skvělé hosty do rozhovorů, píšu knihu a tvořím online programy, které mají za cíl otevřít srdce a přinést lidem lehkost, hojnost a životní naplnění, po kterém jejich duše tolik touží.