10 kroků ke stabilnímu a profitabilnímu byznysu *** FRESH START SALES *** Strategie * Management * Mindset *** Začni si tvořit život snů bez složitých, zahlcujících konceptů. *** 10 kroků ke stabilnímu a profitabilnímu byznysu *** FRESH START SALES *** Strategie * Management * Mindset *** Začni si tvořit život snů bez složitých, zahlcujících konceptů. *** 10 kroků ke stabilnímu a profitabilnímu byznysu *** FRESH START SALES *** Strategie * Management * Mindset *** Začni si tvořit život snů bez složitých, zahlcujících konceptů. *** 10 kroků ke stabilnímu a profitabilnímu byznysu *** FRESH START SALES *** Strategie * Management * Mindset *** Začni si tvořit život snů bez složitých, zahlcujících konceptů. *** 10 kroků ke stabilnímu a profitabilnímu byznysu *** FRESH START SALES *** Strategie * Management * Mindset *** Začni si tvořit život snů bez složitých, zahlcujících konceptů. *** 10 kroků ke stabilnímu a profitabilnímu byznysu *** FRESH START SALES *** Strategie * Management * Mindset *** Začni si tvořit život snů bez složitých, zahlcujících konceptů. *** 10 kroků ke stabilnímu a profitabilnímu byznysu *** FRESH START SALES *** Strategie * Management * Mindset *** Začni si tvořit život snů bez složitých, zahlcujících konceptů
Online program určený pro časově vytížené ženy, které se chtějí naučit podnikat vlastním tempem.

Jsi žena, která se chce naučit podnikat, chce na to ale jít svým tempem bez tlaku a stresu?
Máš omezené časové možnosti? Nevadí!

Můžeš všemi moduly projít za týden a převést je hned do praxe, ale taky si na to můžeš dát rok. Dle svých časových možností.

 

Přístup k programu je na 12 měsíců.

Vydělávej peníze,

zatímco se budeš seznamovat s tím, jak to chodí v byznyse

To, co vím s naprostou jistotou je to, že úspěšný business musí stát na stabilních základech. Úspěchy přes noc jsou sice krásné a chceme je všichni, nikdy ale nevidíme to, co se děje v pozadí. Někdy za tím stojí obrovské množství práce, jindy shoda záhadných okolností, které není možné znovu zopakovat a už vůbec předat ostatním.

Můj úspěch přes noc

I já mám takový jeden „úspěch přes noc“ za sebou. První dva launche mých produktů byly katastrofou. V obou případech jsem prodělala. U třetího produktu se stalo něco zvláštního. Ráno jsem se probudila, a na účtě jsem možná poprvé v životě viděla šestimístnou částku. Dokonce blížící se milionu. Začala jsem tedy věřit na zázraky a manifestace. A tak jsem od rána seděla na meditačním polštářku, foukala rapé a čekala znovu na zázrak. Nestal se. Protože jsem v té době neměla moc finanční gramotnost, všechny peníze zmizely v černé díře a já znovu pocítila velký strach z nedostatku.

Proč se to stalo? Nevědomost. 

Absolutně věřím v tvrzení, které můžeme slyšet asi od všech úspěšných podnikatelů. Úspech je něco, co se dá naučit. Úspěchem samozřejmě může být myšleno cokoliv, já dávno nejsem zastáncem honu za úspěchem a miliony, místo toho jsem zastáncem udržitelné cesty, kterou je potřeba milovat a užít si ji. Kdybych ale nestudovala business a marketing, tuto cestu bych si určitě neužívala. Mít nějaký řád, chápat prodejní strategie, jak funguje cesta zákazníka a mít správně nastavený mindset jsou ty základní stavební kameny, na kterých pak člověk může postavit svou misi.

To, v co nyní věřím, co mi funguje a co jsem se naučila
od dolarových multimilionářek je kombinace strategie, managementu a mindsetu

– jednoduše, minimalisticky.

Strategie

Bez business plánu to nepůjde. Bez strategie taky ne. Co se ji ale naučit minimalisticky a jednoduše?

Management

Efektivní rozložení času. Ujasnění priorit a money making aktivit. Struktura. Automatizace. To vše vytváří větší svobodu a více času pro kreativní práci.

Mindset

Jednoduchá mindsetová práce, která zboří veškerou rezistenci vůči akčním krokům v podnikání. Práce se systémy přesvědčení, které nás denně omezují a které nám nedovolují realizovat naše sny.

„Největší dobrodružství, které můžete zažít, je žít život svých snů“

Oprah Winfrey

ZAČNI SI TVOŘIT podnikání  BEZ SLOŽITÝCH, ZAHLCUJÍCÍCH KONCEPTŮ

Svět se mění.
Pracovní svět se mění.
Podnikatelský svět se mění.
Chceš se učit hledat si lepší práci nebo se naučit si ji po zbytek života tvořit a přizpůsobovat svému rytmu a času?

Program Fresh Sales Start tě na to perfektně připraví

Pomůže ti vybudovat pevné podnikatelské a mindsetové základy a připraví tě na to být skutečnou CEO svého businessu.

Dostaneš všechny informace, které ti pomůžou připravit a zrealizovat první online (nebo i offline) program, který ti vytvoří finanční stabilitu. Začneš si budovat život snů bez složitých, zahlcujících konceptů.

Je navržen na míru pro začínající podnikatelky na základě dlouhodobého průzkumu, co ženy v podnikání nejvíce potřebují

Je připraven tak, aby si každá žena svým tempem mohla projít materiály, je velmi jednoduchý, ale zároveň plný spousty cenných informací o základních strategiích budování značky a marketingových taktikách speciálně navržených pro ženy na úplném začátku, tedy citlivě a postupně.

Reference

Když jsem kurzem procházela, tak jsem si říkala, že mě moc mrzí, že kurz neexistoval před několika měsíci. Opravdu HODNĚ by mi to v tom úplném začátku pomohlo. Je to základ, který je ale tak moc důležitý a možná bych díky tomu začala podnikat a neodcházela rovnou z brigád a nechala si právě ten čas na změnu mindsetu (a pořád po půl roce nejsem zcela v podnikatelském, protože to nejde hned, ale já na sebe moc tlačila), rozjezd podnikání apod.

Děkuji za ten kurz. Za možnost jím projít a hlavně, že jsi ho vytvořila!

Eva

Tvůj program byl pro mě výjimečný. Výjimečný Tvým přístupem. Neumím moc psát, tak nevím, jestli se mi to povede vyjádřit, ale nejvíc bylo pro mě přínosné to, jak jsi zdůrazňovala, že máme být autentické a dělat to, co opravdu chceme. Zdá se to jako klišé, už jsem samozřejmě tuhle myšlenku slyšela milionkrát předtím. Ale ty ji žiješ a já si díky tobě uvědomila, v jakých oblastech svého života pořád ještě nejsem v souladu s tím, co TEĎ opravdu chci. To je pro mě velmi cenné uvědomění a zdá se, že už přináší výsledky. Moc děkuju!

Lucie

Vše je srozumitelné a dává to smysl. Srovnalo mi to myšlenky, uvědomila jsem si své limity a vím, jak mám jít do akce, i když mám trochu strach. Vím, co teď dělat. Děkuji.

Linda

„Síla použitá v souladu s citem vytváří nepřekonatelnou kvalitu“

Maya Angelou

Rozluč se se zahlcením, zmatkem a hodinami strávenými
hledáním online návodů a instantní hojností

Věnuj tento čas raději budování skutečného businessu

Naučíš se:

$

Jak si vytvořit první business plán na následující roky

$
Jak si vytvořit online kurz – kde, jak a proč
$
Zjistíš, na kterých platformách a jak budovat komunitu
$
Naučíš se základní marketingové strategie a nástroje
$
Zjistíš, jak se odlišit od konkurence a jak vytvořit unikátní brand
$
Naučíš se efektivnímu time managementu, který ti výrazně pomůže vydělat peníze
$

Naučíš se jednoduše pracovat na svém mindsetu a na svých limitech

CO JE SOUČÁSTÍ PROGRAMU Fresh Start Sales?

Samotný online program obsahuje:

3 moduly, 10 tréninkových videí, pracovní listy, templaty

1. modul: Mindset

Finanční a investiční gramotnost:

Zjistíš, do čeho v podnikání investovat, co se vyplatí a nevyplatí a jak si navýšit finanční termostat

Podnikatelský mindset

Jak myslí milionáři? Jak přejít na podnikatelský mindset z toho zaměstnaneckého?

Práce s limity a strachy

To, co si neumíš představit, to se nestane. Každý máme limity. Každý máme finanční strop. Naučím tě jednoduché práci s myslí tak, jak s ní pracuji já.

2. modul: Strategie

Business plán

Kdykoliv přijde podnikatel za investorem žádat o peníze, první, co se investor ptá je – a jaký je tvůj business plán? 90 % podnikatelek v ČR nemá žádný business plán, proto měsíc od měsíce zápasí s tím, jak poplatit složenky. Naučíš se vytvořit si jednoduchý business plán, který ti přinese řád a stabilitu.

Prodejní strategie

Naučíš se jednoduchou marketingovou strategii pro úplné začátečníky, která povede k prodejůmtvůj produktů.

Budování komunity a unikátního brandu

Máš strach z konkurence? Po zhlédnutí tohoto tréninku už mít nebudeš. Naučíš se totiž využívat svých předností a příběhu tak, aby ses odlišila od konkurence a vybudovala unikátní brand.

3. modul: Management

Poznej trh:

Co tvoji klienti skutečně potřebují? Jak to zjistit? Jak jim připravit program na míru a tím si zajistit poptávku už od začátku?

 Produktové portfolio

Vytvoř produktové portfolio tak, aby byl tvůj business škálovatelný, aby si na tvém webu našel svůj produkt každý, kdo na něj přijde. A aby to celé dohromady dávalo smysl.

Tvorba produktu:

Jak? Kde? Co má obsahovat? Jakou má mít strukturu? Jak vytvořit prodejku? Dostaneš easy peasy návod.

BONUSY

Flow time management:

Jak se soustředit na aktivity, které vydělávají peníze? Jak naopak omezit ty, které jsou zbytečné? Asi všichni známe Paretovo pravidlo – 20 % strategických činností přináší 80 % zisku. Chceš se naučit toto pravidlo využít a zajistit si tak víc peněz a víc volného času? Taky se naučíš, jaké aktivity jsou pro tebe ty, které ti pomůžou být co nejvíce ve FLOW.

Oragnický prodej ve 3 krocích

Prodej se od pradávna odehrává ve třech zásadních krocích – oslovení potenciálních klientů, budování důvěry a následný prodej služby či spolupráce. Zjisti, který z 3 důležitých kroků potřebuje v tvém podnikání podpořit a JAK

Pojď se mrknout, jak to vypadá uvnitř členské sekce, ať nekupuješ zajíce v pytli!

Kdo jsem?

Jsem Jane Victoria, zenová podnikatelka a cestovatelka. Od roku 2014 se věnuji budování brandu, marketingu a tématu peněz. Posledních 5 let jsem se také věnovala terapeutické práci a práci s mindsetem. Během posledních pěti let jsem z nuly vybudovala vlastní multimilionový byznys. Mým posláním je přinést lehkost, efektivitu a pochopení do tématu podnikání. Není to složité. Není to jen pro „vyvolené“. Je to pro ty, jsou ochotni vykročit do neznáma.

Faq

Časté dotazy

Je ke kurzu nějaká podpora?

Kurz je aktuálně pouze self-study, proto je za tuto cenu. Nicméně pokud budeš mít zásadní dotazy, ráda poradím přes e-mail.

Je program vhodný i pro offline podnikatelky?
Tenhle dotaz dostávám často na všechny mé programy. Ruku na srdce. Existuje ještě offline business? I v případě rukodělných produktů, offline obchodů nebo osobních setkání je stejně nutná online propagace. A ta se tolik neliší od propagace digitálních produktů. V kurzu přeci jen ale záměrně zmiňuji i příklady uvedené na offline produktech. Kurz je tedy vhodný i pro offline podnikatelky.
Je pro mě program vhodný, pokud ještě vůbec nepodnikám?
No právě že ANO 😊 Program je postavený pro ženy, které jsou na úplném začátku jak podnikatelsky, tak mindsetově. Postupně projdeš změnou nastavení mysli a poté dostaneš velmi praktický návod na to, jak krok po kroku vybudovat funkční podnikání.
Za jak dlouho vybuduji profitabilní business?
Píšu, že kurzem můžeš projít klidně za týden. To ano. Nicméně vybudovat profitabilní business bude nějakou dobu trvat a je potřeba se na to připravit. Nenech se zlákat vidinou rychlého zbohatnutí za týden. Nic takového neexistuje. V kurzu ale dostaneš spoustu praktických informací, které dobu budování tvého byznysu výrazně zkrátí.
Nebude pro mě lepší 1:1 mentoring?
Vždycky je nutné si na začátku podnikání stanovit priority. Pokud podnikatelka potřebuje intenzivní podporu, chce ve velmi krátké době vybudovat statisícový nebo milionový business, pravděpodobně pro ni bude vhodnější 1:1 spolupráce. Nicméně je potřeba počítat s investicí v řádech statisíců, kolik kvalitní dlouhodobý business mentoring stojí. Pro ženy, které ale chtějí začít podnikat vlastním tempem a nemají v tuto chvíli podnikání jako TOP 1 prioritu nebo nemají prostředky na velké investice, bude pro ně vhodný přesně tento program.
Je možné vrácení peněz v případě nespokojenosti?
Není. Cena za předanou hodnotu v kurzu je opravdu symbolická. Proto si spíš nachystej dopisní papír na děkovné psaní 😊
Mám k programu doživotní přístup?

Ne. A je to tak schválně. Budeš mít motivaci program projít a realizaci svých snů neodkládat. Nicméně neboj se, rok je dlouhá doba na to vše projít, ukotvit, integrovat a realizovat.