Heal Your Life  

Vrať se do továrního nastavení sebe sama. Objev svou pravdivou podstatu a slaď se s cestou své duše. Jednoduše. Prakticky. Bez zahlcení.

Přidej se k dalším ženám do nového programu Heal Your Life.

Programem si můžeš projít svým vlastním tempem a k videím se po dobu 12ti měsíců kdykoliv vracet. Naučíš se zcela prakticky během každodennosti ladit na svou intuici, na cestu své duše, na svou přirozenost a autentické vyjádření v tomto hmotném světě.

Naučíš se rozeznat hlas své intuice od hlasu mysli, naučíš se orientovat v souvislostech, tkz. číst život, aby se všechny strachy postupně změnily v důvěru. Naučíš se žít život v lehkosti a hojnosti – ne na pár měsíců. Ale napořád.

HEAL YOUR LIFE

Přijď si pro jednoduché nástroje, které během běžného denního života můžeš aplikovat a změníš tak perspektivu a svou úroveň vědomí.

Program je samostudijní, můžeš se tedy hned pustit do praxe!

O čem program je a není

Ze strachu k důvěře.
Z limitů k plnému potenciálu.

Soulad s duší

Jakmile jednou pochopíš svou existenci, jakmile se sladíš s cestou své duše, většina toho, co jsi do teď řešila, tě přestane zajímat. Místo toho začneš chtít, aby se tvoje duše začala skrze tebe projevovat ve svém největším potenciálu a přestaneš jí stát v cestě.

Důvěra v proces a vnitřní klid

Nemusíš už léčit, řešit a analyzovat tisíc svých strachů. Když se člověk dostane do důvěry, všechny strachy automaticky ztrácejí na síle a přichází velká úleva a prostor pro tvoření, harmonické vztahy a hojnost. Důvěra vede k hlubokému vnitřnímu klidu, který potom přirozeně manifestuje vše, co na cestě naší duše doopravdy potřebujeme.

Schopnost číst život

Když jsme v důvěře a v nadhledu, potom si můžeme hrát s naší realitou. Můžeme se naučit číst život a díky tomu jednoduše pracovat s naší pozorností a tím tak oslabovat nepodporující systémy přesvědčení. V každé situaci k nám promlouvá naše duše a tato omezení nám odkrývá. Když se tyto zprávy naučíš číst, máš návod na svůj život.

Limitující přesvědčení

Náš život prožíváme skrze naši pozornost. To, kam ji směřujeme ovlivňují naše systémy přesvědčení. Buď jsou limitující, nebo podporující. Uvědomovat si svá limitující přesvědčení je pro mě jediná efektivní vnitřní práce. Nepotřebujeme znát podvědomé vzorce, naše přesvědčení máme stále před očima. Naučíš se s nimi efektivně pracovat, v přítomnosti, teď a tady.

Heal Your Life

CO o program obsahuje?

Členskou skeci, která obsahuje videa postupně vedoucí k vnitřnímu klidu, důvěře v život a k realizaci tvého plného potenciálu v lehkosti  

 

Kompletního průvodce k práci s limitujícími systémy přesvědčení + PDF materiály 

 

Meditace, aktivační audionahrávky a bonusová videa

 

Inner Wisdom Community (Hero Hero platforma) na 3 měsíce od zakoupení Heal Your Life. V této komunitě bude možné být v kontaktu se mnou, pokládat dotazy a přidat se do podporující WhatsApp skupiny s ostatními účastníky, ke které budeš mít přístup už navždy.

 

Co o programu říkají účastnice?

HEAL YOUR LIFE