Vnitřní klid je cesta z chaosu.

INNER PEACE JE exkluzivní DVOUMĚSÍČNÍ program 

PRO INTIMNÍ SKUPINU ŽEN, KTERÉ HLEDAJÍ HLUBOKÝ VNITŘNÍ KLID, ROVNOVÁHU MEZI SPIRITUALITOU A HMOTOU A SPOJENÍ SE SVOU EXISTENCÍ

ZAČÍNÁME 30.1.2024 prvním živým setkáním, obsah ve členské sekci bude k dispozici už 15.1.2024

Změň svou perspektivu

a změň tak celý svůj život

Hlavní body programu:

Úleva od strachů, pochybností, napětí a stresu

Kompletní transformace myšlení

Propojení hmotného a spirituálního světa

Jasnost v rozhodnutích

Efektivní zaměření pozornosti

Hluboké poznání sebe sama 

 

Pokud je přesně tohle, po čem tvá duše touží, ráda se stanu tvým průvodcem na cestě k trvalé změně.

Sama jsem musela projít rozpadem všeho, útěkem do hmoty, následným útěkem do spirituality, abych mohla nalézt rovnováhu a být tak vyrovnaným průvodcem.

Protože chceme v první řadě prožít krásný život teď a tady, na této planetě, celá tato cesta bude zaměřená na PRAKTICKÝ ŽIVOT. Umění propojení těchto světů je má velká vášeň, která mi byla dána darem.  I ty můžeš objevit svůj dar, svou vášeň, která ti navždy zůstane.

O čem je program

INNER PEACE?

 

Jak ti to pomůže v životě? 

Klíč ke změně

máme non-stop před očima

Je rozdíl být probuzený, a být bdělý. Probuzení, jak ho známe, je plné podmínek, utíká do nereálných zážitků a myšlenek, je postavené na myšlení, na touze se měnit, manipulovat svět, sebe sama. Má touhu odstranit, vymazat, vyčistit, zbavit se všeho, co nám je předhazováno, že ničí naše životy. Ve skutečnosti ale právě v tom, čeho se chceme zbavit,  jsou zprávy, které když se naučíme číst, nám dají klíč ke svobodě. K pravdu. K lehkosti. K hojnosti.

 

A v programu INNER PEACE se budeme učit tyto zprávy umět číst. Každý tu svou. Půjdeme do nitra. Budeme si zvědomovat systémy přesvědčení, které nám způsobují strachy, bolest, neúspěchy, pocity selhání, pocity viny atd.

Jak to vypadá uvnitř programu? Nekupuj zajíce v pytli. Pojď na prohlídku!

 

KLIKNI NA OBRÁZEK

ZAČNI SE NA SVĚT DÍVAT OČIMA SVÉ DUŠE.

 Co ti program přinese?

KOMUNITA

Že podobně laděných lidí je jak šafránu? Není. Já své nejbližší přátele našla právě v programech, kterými jsem za poslední roky prošla. Ženy, se kterými cestuji po světě jsem poznala v Mastermind. Mé velmi blízké spirituální spřízněné duše, se kterými se vzájemně podporujeme, jsem poznala na reatreatech. Skupinová práce má za mě obrovský smysl a velký přínos do života. Zažít přijetí, pochopení a nesouzení, objevit svůj vlastní potenciál skrze další účastníky je k nezaplacení. A přátelství na celý život může být skvělým bonusem.

 

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Program je určen pro malou skupinu žen, aby byl prostor pro každou z vás na vaše individuální dotazy. Budeme řešit vaše aktuální situace, kolektivní situace a postuvně vás povedu k odpovědím vašeho srdce a ke spojení s vlastní vnitřní moudrostí. Společně se dostaneme do perspektivy, ve které je jen klid, přijetí a radost.

VNITŘNÍ MOUDROST PRAKTICKY

Jakmile zmizí odpor, začne se ozývat vnitřní vedení. Jasně a pravdivě. Toto vnitřní vedení vede nejenom k jasnosti při rozhodování, ale taky k praktickým krokům v hmotě. Budeme se tedy převážně bavit o tom, jak řešit praktické situace jako finanční potíže, zodpovědnost za domácnost, děti, podnikání a jak oba tyto světy, ten spirituální a ten hmotný, propojit.

„Největší dobrodružství, které můžete zažít, je poznat sebe sama“

SPOJENÍ SE SVOU intuicí a perspektivou, která přináší klid.

Prakticky s mou intenzivní podporou. 

co vše je součástí? co si odneseš?

$

8 x skupinové online setkání (úterý 18:00, první živé vysílání proběhne 30.1.)

$

Členská sekce s videi, meditacemi a průvodci (k dispozici od 15.1.)

$

Online komunita k vzájemné podpoře

$

Doživotní spojení s vnitřní moudrostí 

$

Doživotní perspektiva klidu a rovnováhy

 

$

Po dohodě je možnost pro účastníky programu Inner Peace i individuální sezení se slevou 50 %

Propoj se se sama se sebou a připrav se na trvalou změnu.