Vnitřní klid je cesta od chaosu k jasnosti

INNER PEACE JE exkluzivní DVOUMĚSÍČNÍ program 

PRO INTIMNÍ SKUPINU ŽEN, KTERÉ HLEDAJÍ HLUBOKÝ VNITŘNÍ KLID, ROVNOVÁHU MEZI SPIRITUALITOU A HMOTOU A SPOJENÍ SE SVOU DUŠÍ

ZAČÍNÁME 2.4.2024 prvním živým setkáním, obsah ve členské sekci bude k dispozici okamžitě

Změň svou perspektivu

a změň tak celý svůj život

Hlavní body programu:

Úleva od zahlcení, pocitů selhání a zbytečného stresu

Kompletní změna životní perspektivy

Nový level vědomí

Rovnováha mezi spirituálním a hmotným světem

Hluboké poznání sebe sama

Transformace k důvěře, sebedůvěře a puštění kontroly

Spojení se svou duší (intuicí) a životní jasnost

 

Pokud je přesně tohle, po čem tvá duše touží, ráda se stanu tvým průvodcem na cestě k trvalé změně.

Sama jsem musela projít rozpadem všeho, útěkem do hmoty, následným útěkem do spirituality, abych mohla nalézt rovnováhu a být tak vyrovnaným průvodcem.

Protože chceme v první řadě prožít krásný život teď a tady, na této planetě, celá tato cesta bude zaměřená na PRAKTICKÝ ŽIVOT. Umění propojení těchto světů je má velká vášeň, která mi byla dána darem.  I ty můžeš objevit svůj dar, svou vášeň, která ti navždy zůstane.

O čem je program

INNER PEACE?

 

Jak ti to pomůže v životě? 

Klíč ke změně

máme non-stop před očima

Je rozdíl být probuzený, a být bdělý. Probuzení, jak ho známe, je plné podmínek, utíká do nereálných zážitků a myšlenek, je postavené na myšlení, na touze se měnit, manipulovat svět, sebe sama. Má touhu odstranit, vymazat, vyčistit, zbavit se všeho, co nám je předhazováno, že ničí naše životy. Ve skutečnosti ale právě v tom, čeho se chceme zbavit,  jsou zprávy, které když se naučíme číst, nám dají klíč ke svobodě. K pravdu. K lehkosti. K hojnosti.

 

A v programu INNER PEACE se budeme učit tyto zprávy umět číst. Každý tu svou. Půjdeme do nitra. Budeme si zvědomovat systémy přesvědčení, které nám způsobují strachy, bolest, neúspěchy, pocity selhání, pocity viny atd.

Jak to vypadá uvnitř programu? Nekupuj zajíce v pytli. Pojď na prohlídku!

 

KLIKNI NA OBRÁZEK

ZAČNI SE NA SVĚT DÍVAT OČIMA SVÉ DUŠE.

 Co ti program přinese?

KOMUNITA

Že podobně laděných lidí je jak šafránu? Není. Já své nejbližší přátele našla právě v programech, kterými jsem za poslední roky prošla. Ženy, se kterými cestuji po světě jsem poznala v Mastermind. Mé velmi blízké spirituální spřízněné duše, se kterými se vzájemně podporujeme, jsem poznala na reatreatech. Skupinová práce má za mě obrovský smysl a velký přínos do života. Zažít přijetí, pochopení a nesouzení, objevit svůj vlastní potenciál skrze další účastníky je k nezaplacení. A přátelství na celý život může být skvělým bonusem.

 

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Program je určen pro malou skupinu žen, aby byl prostor pro každou z vás na vaše individuální dotazy. Budeme řešit vaše aktuální situace, kolektivní situace a postuvně vás povedu k odpovědím vašeho srdce a ke spojení s vlastní vnitřní moudrostí. Společně se dostaneme do perspektivy, ve které je jen klid, přijetí a radost.

VNITŘNÍ MOUDROST PRAKTICKY

Jakmile zmizí odpor, začne se ozývat vnitřní vedení. Jasně a pravdivě. Toto vnitřní vedení vede nejenom k jasnosti při rozhodování, ale taky k praktickým krokům v hmotě. Budeme se tedy převážně bavit o tom, jak řešit praktické situace jako finanční potíže, zodpovědnost za domácnost, děti, podnikání a jak oba tyto světy, ten spirituální a ten hmotný, propojit.

„Největší dobrodružství, které můžete zažít, je poznat sebe sama“

SPOJENÍ SE SVOU intuicí a perspektivou, která přináší klid.

Prakticky s mou intenzivní podporou. 

co vše je součástí? co si odneseš?

$

8 x skupinové online setkání (úterý 18:00, první živé vysílání proběhne 2.4.)

$

Členská sekce s videi, meditacemi a průvodci (k dispozici ihned)

$

Online komunita k vzájemné podpoře

$

Doživotní spojení s vnitřní moudrostí 

$

Doživotní perspektiva klidu a rovnováhy 

$

BONUS: Workshop Jak na srdcový podcast od A do Z (3.4. v 18:00)

 

$

Po dohodě je možnost pro účastníky programu Inner Peace i individuální sezení se slevou 50 %

 

 

Program není vhodný pro ženy, které touží mít vše pod kontrolou, věří pouze v logiku, vyhovuje jim to a nechtějí na tom nic měnit.

 Co o programu říkají účastnice?

Terez

Jana nádherně předává, jak se můžeme položit do důvěry, následovat svůj vnitřní hlas jako tu jedinou a hlavní autoritu a uvolnit se skrze přijímání životních situacích. Neumím si už teď ani představit jiný životní přístup. Užívám si vnitřní klid a lehkosti, který přináší. Na jednu stranu se jedná o velmi snadný přístup, na druhou stranu se podobně lehce umíme ztratit v chaosu myšlenek a pocitů, přes který vnitřní hlas neslyšíme. S tím nám Jana každý týden pomáhala. Bez snahy přímo radit s konkrétním problémem nás zas a znovu dostávala do klidu a vedla nás k odpovědím, které máme v sobě, ale přes navyklý chaos jsme je nedokázali vnímat. Kurz doporučuji každému, kdo se chce umět spojit se svým vnitřním hlasem, ale z nejrůznějších důvodů se mu to nedaří nebo na to prostě nechce být sám. Jano, ještě jednou moc za všechno děkuji. Kurz pro mě byl důležitým milníkem na mé cestě.

Zuzka

Jani tedy Inner Peace je opravdu úžasný a unikátní! Říkala jsem si, že takhle intenzivní program pod tvým vedením bude super, ale i přesto je nad mé očekávání. Prošla jsem toho už dost, ale tohle je tak vybroušené svým obsahem, tvým vedením a sdílením a hladivé zároveň. Pokaždé si připadám tak opečovaná když poslouchám videa ve členské sekci a to ani nemluvím o živých callech.

Marie

O posledním dílku do skládaček toho už napsal dost kde kdo. Ale vypadá to, že já jsem svůj poslední a nejjednodušší dílek k doskládání vlastního puzzle vnitřního klidu našla v programu Inner Peace. Našla jsem to, co jsem kdysi před mnoha lety začala hledat, ale nebyla připravená na to, že to skutečně může být tak jednoduché. Že není potřeba řešit bloky a odbloky, regrese, minulost, mužskou a ženskou část, čísla nebo ascendenty, kyvadla i svalové testy a spousty dalšího. Může to být všechno daleko, daleko jednodušší. A Jane Victoria vás tou zkratkou poklidně provede. Díky za tu možnost naučit se zkrátit si cestu do vnitřního klidu uvnitř sebe.

…a tím to opět začíná

…a je to v klidu 🙂

Petra

Jsem vděčná, že jsem byla součástí programu Inner Peace. Bylo to pro mě velkým přínosem, došlo mi spoustu věcí a uvědomění, že vše je tak jak má být, ať už se to jeví v mém životě jakkoliv. Janička je úžasná bytost u které člověk dojde ke klidu, nadhledu, dělá akční kroky a následuje svou intuici ještě více… můžu říct, že se tvoří magic v její přítomnosti. Je to dar a příležitost posunout se na další level vědomí. Neskutečná podpora, úžasná komunita a věřím, že se v budoucnu někde potkáme i osobně 🙏

 

Míša

Janičku som začala sledovať pred cca 4 rokmi. Vtedy som zvažovala, že sa prihlásim do jedného z jej vtedajších business programov, ale niečo mi hovorilo, že ešte nie. Navyše v tom čase som už bola dlho nešťastná, nespokojná a unavená z „hustle culture“ a celkovo zo života. V tej dobe som si dala za cieľ viac sa napojiť na seba. Sčasti sa mi to darilo, ale až Janička a Inner Peace to nejako doklepla. Dojasnila. Priniesla ľahkosť. Kľud. Nádej. Odpovede. Dôveru. Cestu, ktorá nemusí byť tŕnistá a nemusí bolieť. Nehovorím, že nemám, čo zlepšovať. Ale už cítím a vnímam, že sa počujem viac. Že už robím rozhodnutia a činnosti, ktoré sú v súlade so mnou. Vnútorne sa cítim pevnejšia, kľudnejšia, stabilnejšia. Lepšie zvládam strachy, všetky tie hlasy v hlave a celkovo život a životné situácie. Pretože Janičkine „posolstvá“, že „Všetko je presne tak, ako má byť, všetko sa deje pre mňa, som v poriadku presne taká, aká som a že čo ku mne patrí, to si ku mne cestu nájde“, sú pre mňa oporné kamene, s ktorými začínam deň a ku ktorým sa vraciam vždy, keď som v náročnej situácii alebo pociťujem stres, úzkosť, strach, obavy a zamotám sa v katastrofických scenároch mysle.

 

 

Propoj se se sama se sebou a připrav se na trvalou změnu.