Inner Wisdom Community

Objev svoji skutečnou kreativní sílu a naplněný potenciál bez zahlcujících konceptů mysli. V neutralitě, lehkosti a klidu.

Přidej se do uzavřené komunity podobně naladěných lidí, která je založená na podpoře, bezpodmínečném přijetí a respektu.

Kromě přístupu k obsahu, který pro tebe pravidelně tvořím, kromě možnosti pokládat individuální dotazy se můžeš také přidat k podporující WhatsAppové skupině, která pro tebe bude každým dnem balzámem na duši.

Inner Wisdom Community

O tématech, která v komunitě otevírám nemluvím nikde jinde.

Kromě toho, že odpovídám na dotazy členů mluvím o tématech jako: Neutralita, cesta duše, intuice, peníze, podnikání, strach z nedostatku, jak dosáhnout vnitřního klidu, jak rozeznat intuici od mysli apod.

Vstupné je symbolických 10 Eur.

Soulad s duší

Jakmile jednou pochopíš svou existenci, jakmile se sladíš s cestou své duše, většina toho, co jsi do teď řešila, tě přestane zajímat. Místo toho začneš chtít, aby se tvoje duše začala skrze tebe projevovat ve svém největším potenciálu a přestaneš jí stát v cestě.

Intuice

Naučíš se naslouchat své intuici. Naučíš se rozlišit hlas mysli a hlas intuice. Budeš mít v životě větší jasnost a svobodu.

Tím taky budeš moci pustit všechny škatulky, všechny analýzy sebe sama, všechny identifikace, protože pochopíš, že hlas intuice ti na cestě k životnímu naplnění bohatě stačí.

Důvěra vs. strach

Velmi jednoduše a prakticky ti vysvětlím, jak se uvolnit do životního flow, jak se naučit důvěřovat životu, intuici a sama sobě. Důvěra ja základním stavebním kamenem nejen ve vztahu ke své duši, ke zdroji, ale taky ve vztahu k druhým a sama k sobě.

 

Praktický život

Žádný astrál, žádné galaktické pole, vše vysvětluji maximálně jednoduše a hlavně PRAKTICKY. Přišli jsme sem žít život ve hmotě. Naučme se tedy žít život ve hmotě.

 

 

Inner Wisdom Community

Co je součástí komunity?

Pravidelná videa zodpovídající všechny dotazy a životní nejasnosti

 

Meditace a aktivace určené pouze pro komunitu

 

Podporující WhatsApp skupina, která bude tvým každodením balzámem na duši a která ti už zůstane 

INNER WISDOM COMMUNITY