Když chceš sklízet ovoce, musíš nejdřív zasadit strom.

autor: | 20.10.2022 | Business a lifestyle

Když se řekne prosperita. Co se ti vybaví? Něco, po čem toužíš nebo něco, co je ti velmi vzdálené?

 

Ať tak či tak, oboje je v pořádku. Tento článek (ani žádný z mých následujících) nemá v úmyslu něco soudit. To je hudba minulosti. Nicméně ráda dávám prostor k poznání sebe sama o něco lépe. I kdyby každý den o jednu maličkost.

 

A to, co mi přineslo posledních několik velmi náročných měsíců, bylo právě v první řadě to, začít se obracet do sebe a ptát se sebe sama. Co pro mě znamená prosperita? Co pro mě znamená hojnost? Co pro mě znamená úspěch? A postupně jsem začala docházet k tomu, že jsem ten obraz, co to pro mě MÁ znamenat, převzala od ostatních lidí.

 

A to je taky v pořádku! Je to po generace velmi přirozený postup. Takhle má vypadat život. Takhle má vypadat podnikání. Takhle má vypadat partnerství. A tak se snažíme tento obecně přijatelný obrázek zhmotnit. Někdy tvrdou dřinou a někdy nakopak zbožným přáním a falešnou manifestací.

 

Jenže ani jedno nefunguje. Proč? Protože v obou případech utíkáme sami od sebe. A tak budujeme iluzi. Někdo to zjistí po cestě (jako třeba já), a někdo ve chvíli, kdy tomuto obrázku obětuje celý život a v momentě, kdy se naplní, to štěstí prostě nepřijde.

 

Proto jediná cesta ke skutečné vlastní prosperitě, ke skutečnému vlastnímu úspěchu, je vnímat realitu pravdivě. Takovou, jaká je. A v ní se vždycky, VŽDYCKY, skrývá plno penězi nevyčíslitelných darů. Plno odpovědí. Plno indicií.

 

Dnes je to 4 měsíce, kdy jsem si začala nový obrázek skládat sama, od úplného začátku. Postupem času se stával jasnějším a jasnějším. Přineslo mi to velkou úlevu a lehkost. Přestala jsem vnímat zahlcení a chaos. Pravidelně se mi dějí synchronicity. Objevila jsem svou skutečnou vášeň. Tvořím s radostí. Vše mi chodí snadno. A jediné, co mi to vždycky na chvíli pokazí, je hlas zvenku, který se mě snaží přesvědčit, že to tak nemá být.

 

Jenže po pár minutkách se začnu usmívat, vrátím se k sobě a jedu dál. Protože vím. Už to není věřím. Už to není znám. Už to není učím se. Už je to VÍM. A žiju.

Když mě někdo pozná dnes, řekne si, jaké jsem asi měla v životě štěstí. Jsem podnikatelka s multimilionovým byznysem, jsem šťastně zasnoubená, bydlím v krásném bytě se zahradou v Berlíně, který miluju. Žiju velmi svobodným životem, cestuji (procestovala jsem už téměř 30 zemí světa ve třech různých kontinentech). Ano, mám velké štěstí. Ale z velké časti proto, že jsem si ho vytvořila…

V 18 letech jsem přijela do Prahy dělat velkou kariéru s pětistovkou v kapse. Finanční podporou od rodiny nebo partnerů jsem nikdy neoplývala. První rok úplně úspěšný nebyl. Bydlela jsem ve spolubydlení bez soukromí. Jedla jsem brambory s kečupem, na víc jsem neměla. Moje první výplata byla 9 000 Kč. Já ale byla šťastná. Samostatná. S velkou vizí manažerky v kostýmku a kávou v ruce….

Tato vize se naplnila po necelých 9 letech strávených přes den v různých zaměstnání, přes noc v klubech a po víkendech s kocovinou. A najednou prázdno. Je to tu. Splnil se mi sen. Proč se cítím tak na prd? Kde je to štěstí? Naplnění?

V roce 2017 přišel zvrat. Deprese se prohlubovaly, pití alkoholu se stupňovalo, naplnění nepřicházelo. Rozhodla jsem se jít na svou první terapii. Intuitivně jsem si vybrala metodu One Brain a tam jsem tenkrát vůbec poprvé pochopila, že já si život tvořím a mám ho ve svých rukou. Plně jsem to prožila, tělem, emocemi, ale i rozumem. O rok později přišel další zvrat – velmi náhlý a bolestivý rozchod. Asi tak měsíc jsem se utápěla ve smutku a cítila jsem se jako největší oběť na světě. Pak jsem se rozhodla změnit svůj život od základů…

Začala jsem studovat psychologii, prošla jsem kompletním výcvikem metody One Brain (kineziologie) a několik let pracovala s klienty a první řadě sama na sobě. Přešla jsem dvakrát přes žhavé uhlí, strávila týden ve tmě, zúčastnila se několik ceremonií s šamanskými medicínami, dvakrát absolvovala Camino de Santiago a sama procestovala část Evropy, abych se našla. Pak mě úplně zastavila i velmi náročná psychospirituální krize, kde jsem se zase na chvíli ztratila. Nabrala jsem sílu a pustila se do toho znovu!

A když jsem se cítila připravená, dala jsem výpověď v práci a s úplnou nulou na účtu začala podnikat. Vzala jsem si dokonce několikasettisícovou půjčku na business mastermind, protože jsem věděla, že potřebuji podporu. Zatla jsem zuby, denně čelila svým strachům, překážkám, failům, ukvapeným rozhodnutím a snažila si co nejvíc celý proces užít. Vyšlo to. Začaly mi chodit objednávky. Za tři měsíce jsem slavila první milion a přechod na plátcovství DPH.

Proč to píšu? Protože celý tenhle proces trval 3 roky. Ne ty tři měsíce, kdy jsem konečně začala sklízet ovoce. Většina začínajících podnikatelek ale vidí jen to, kde jsem teď. A chtějí to taky. Ideálně HNED! A ano, jde to, s podporou i velmi rychle. Ale není to jen o jedné strategii a jednom zázračném kurzu. Je to dlouhodobá práce. Dobrodružná cesta. Pochopení. Prožití.

Proč to píšu? Protože celý tenhle proces trval 3 roky. Ne ty tři měsíce, kdy jsem konečně začala sklízet ovoce. Většina začínajících podnikatelek ale vidí jen to, kde jsem teď. A chtějí to taky. Ideálně HNED! A ano, jde to, s podporou i velmi rychle. Ale není to jen o jedné strategii a jednom zázračném kurzu. Je to dlouhodobá práce. Dobrodružná cesta. Pochopení. Prožití.

Pojď se mnou bořit limity!

Dopřej si vstupenku do energetického pole finanční hojnosti a možností bez limitů

Tohle jsou programy, které si aktuálně můžeš na mé stránce pořídit:

PROGRAM:

Zen Business Start

Top startovací business program pro začínající podnikatelky je tu! Rozjeď si ziskové podnikání za tři měsíce.

MASTERMIND:

Zen Business Queen

Roční transformační a podnikatelská jízda. Naučím tě podnikat v lehkosti a ve flow a vyděláš si 6ti místné částky.

ONLINE KURZ:

Energetická Spirituální Transformace

Zbavíš se limitujících přesvědčení, bloků a vzorců chování, které zbytečně stojí mezi tebou a tvými sny.

ONLINE KURZ:

Vědomím k bohatství

Pustíš si hojnost do života. Pochopíš, jak pracovat se zaměřením pozornosti a vědomou tvorbou bohatství.