MILIONÁŘKA V zenu

Inspiruji ženy k sebevědomí a odvaze v podnikání.
Bořím mýty o bohatství. Učím, jak vydělávat královské peníze.

Co chceš, můžeš

Jsem zenová podnikatelka, business mentorka a vášnivá cestovatelka

Mám milionové podnikání, které mě baví a které miluju. Pracovat můžu odkudkoliv a kdykoliv. A pracuju jen tehdy, když přirozeně cítím, že pracovat chci, protože právě stojím v proudu inspirace a tvoření.

Sedm let jsem sbírala zkušenosti v marketingu a obchodu, čtyři roky jsem se věnovala studiu psychologie a lidské mysli. Provozovala jsem poradnu, kterou prošly desítky klientů. Dlouhodobě a intenzivně zkoumám principy hojnosti a bohatství, dál se rozvíjím v businessu a marketingu. Zjistila jsem, že se mi vyplatí učit se jen od těch nejlepších. A s těmi nejlepšími také spolupracuji.

Vlastní milionové podnikání jsem vybudovala z nuly za dva měsíce.

Neměla jsem počáteční kapitál, kouzelný prsten, ani bohatého strýčka ☺. Svůj business jsem vytvořila tak, aby odpovídal mým zájmům, potřebám a přirozeným fyzickým a psychickým dispozicím.

Pracuju pár hodin týdně, a když se necítím na práci, všeho nechám a dopřeju si pauzu. Vyrazím na cesty, nebo klidně strávím pár měsíců v ústraní, protože se zrovna potřebuju „stáhnout ze světa“.

Mým posláním je učit ženy tomu, že kvůli milionům na účtu nemusí tvrdě dřít, ani jít za hranice svých sil. Stačí přistoupit k businessu autenticky. Postavit ho v souladu s tím, kdo doopravdy jsi. Potom můžeš mít v životě nejen peníze, ale i klid, radost, hojnost, pohodu a otevřené pole možností pro cokoliv, co budeš přát.

 

Můj příběh je důkazem toho, že to jde a že limity jsou pouze v naší hlavě, reálně neexistují.

Stala jsem se ji

Nenarodila jsem se jako Zen Business Queen

… spíš právě naopak. Jako holka z chudší české rodiny, jsem rozhodně neměla mindset nastavený na hojnost. Trpěla jsem pocity nedostatku, potýkala se s nízkým sebevědomím, malou sebedůvěrou i sebeláskou a moje sebehodnota se blížila nule.

Byla jsem na tom možná stejně, jako jsi teď i ty. Osm hodin denně v kanceláři a na konci měsíce výplata, která mi sotva stačila. Koloběh ranního vstávaní, denní rutiny často nesmyslných pracovních úkonů a večerní únavy, kdy jsem neměla sílu dělat něco jiného …. Frustrující práce, frustrující vztahy, migrény, dokonce i závislost na alkoholu …

Do háje! Takhle to nemůže jít dál! Moje mega frustrace mě nakopla k tomu, že jsem začala hledat pomoc tam, kde by mě to dřív ani nenapadlo. Objevila jsem kineziologii, která mi otevřela dveře ke změně. Kineziologii jsem také vystudovala a můj život se začal měnit k lepšímu – v práci, ve vztazích i ve zdraví.

Zkrátila jsem si pracovní úvazek a pomalu rozjela svou kineziologickou praxi. Bylo to zajímavé, inspirativní a přínosné, ale upřímně – nebylo to ono. Kancelářská práce mi stejně brala hodně kapacity a cítila jsem se tam pořád víc nesvobodná a svázaná.

Ještě pořád nejsem tam, kde mám být. Nevyužívám svůj potenciál. Vím to

Takové byly pocity, které provázely mé „kineziologické“ období. No – jo? Jenomže jaký potenciál vlastně mám? A protože mi tehdy už dobře fungovala schopnost manifestace, za krátko přišla příležitost, jak moje dary objevit. Mým darem je pravda a láska. Jenomže … Sakra! Já tu pravdu ale nežiju! A vlastně ani moc nežiju tu lásku. Jak bych si jinak mohla dělat tohle?

Jasně, ve skrytu duše jsem věděla, že cesta ke svobodě, hojnosti a plné realizaci vede přes podnikání, do kterého půjdu naplno. Ale … moji rodiče v podnikání neuspěli. A tenhle energetický otisk zůstal v mojí mysli i v celé naší rodině.

Síla vnitřního rozhodnutí

Následovalo totální překopání mindsetu ve vztahu k bohatství i k sobě samé

… vnitřní změna až na dřeň. Jenomže, navenek se pořád nic moc nedělo. Ale jedno bylo jasné – jestli nepůjdu do akce, opravdu „fyzicky ve hmotě“ něco neudělám, nic se nezmění.

Skok do prázdna! Dala jsem výpověď v práci, opustila jsem zaměstnaneckou jistotu. Investovala do mentorky, vzala si podnikatelský úvěr. Když jsem ty investice ve statisících viděla, klepala jsem se a držela se stolu. Tohle jsem nikdy v životě neudělala!

Strachy, pochyby, nejistota, další práce na mindsetu. Naladila jsem se do správné energie a převzala zodpovědnost bezvýhradně za všechno, co se mi v životě děje (nejen díky metodě EST).

Spustila jsem svou první kampaň v plném soustředění na pro proces, na lehkost, flow. „Za pochodu“ jsem pracovala na sobě, držela své energetické pole, posilovala důvěru a sebedůvěru.

 

Milión za první dva podnikatelské měsíce! Dala jsem to!
Rozjela se mi vlna kreativity, přišly další a další nápady. Od té doby si v radosti tvořím … a jedu na dál. Jsem Zen Business Queen a v mém energetickém poli se dějí zázraky.

Pojď se mnou bořit limity!

Dopřej si vstupenku do energetického pole finanční hojnosti a možností bez limitů

MASTERMIND:

Zen Business Queen

Roční transformační a podnikatelská jízda. Naučím tě podnikat v lehkosti a ve flow a vyděláš si 6ti místné částky.

ONLINE KURZ:

Energetická Spirituální Transformace

Zbavíš se limitujících přesvědčení, bloků a vzorců chování, které zbytečně stojí mezi tebou a tvými sny.

ONLINE KURZ:

Vědomím k bohatství

Pustíš si hojnost do života. Pochopíš, jak pracovat se zaměřením pozornosti a vědomou tvorbou bohatství.