Autorka projektu

Inner Wisdom

Projekt, který vede ženy k lehkosti a svobodě ve všech oblastech života. Součástí je hluboké sebepoznání a důvěra ve vyšší moudrost.

Jsi dokonalá bytost

Pomáhám lidem znovu najít spojení sama se sebou a se svými průvodci

Spiritualitě a seberozovoji se věnuji od roku 2016, kdy jsem se rozhodla zvítězit nad svou závislostí na alkoholu, nezřízeným životem a už jaksi ustálenou nespokojeností. A protože jsem rozený dobrodruh, skočila jsem do toho po hlavě.

Nejprve to byly knihy. Pak terapie. Pak meditace. A protože jsem přirozeně zvídavý tvor a od malička mě zajímalo, co je mezi nebem a zemí, začala jsem terapeuticky experimentovat s psychedeliky.

V roce 2018 přišel velký životní šok, kdy skončil další z mých vážných vztahů. Prožila jsem si škálu všech emocí a na konci toho byla obrovská chuť začít znovu. A jinak. Začala jsem studovat regresi a pár měsíců na to jsem započala velmi intenzivní cestu sebepoznání. Ať už skrze 3leté studium kineziologie, kde jsem si sáhla na všechny kouty sebe sama, tak skrze šamanské medicíny, cesty do Santiaga, týden ve tmě a šamanskou práci. Podnikání a práce s lidmi mi přinesla nadhled, otevřenou mysl a spoustu velkých uvědomění.

 

Během  tohoto období se mi v životě objevil můj životní partner (just married), vybudovala jsem multimilionové podnikání, procestovala velkou část světa, odstěhovala se do zahraničí a začala žít svobodný život. Mám za sebou 5 let terapeutické praxe, roky odučené v online (i offline) kurzech a vyšší stovky spokojených klientů.

V co věřím?

Věřím v cestu vnitřní moudrosti. Když dokážeme rozeznat hlas naší intuice, vše ostatní jde snadno.

 

Věřím v sílu přítomného okamžiku, ve kterém neexistuje problém.

 

Věřím v to, že všichni jsme tvůrci vlastního života.

Věřím v sílu sebepoznání, která nás krok po kroku vede k lehkosti a prosperitě.

 

Jediná skutečná změna nastává skrze sebepoznání. Už není nutné šťourat se v minulosti. Máme příležitost objevit sebe sama, své dary a své systémy přesvědčení teď a tady, ve vědomí.

Se mnou se nemůžeš ztratit

Já totiž neradím. Neříkám nikomu, co má dělat, jak má žít a co všechno ještě musí umět, aby mohl žít plnohodnotný život.

 

Já naopak své klienty vedu v první řadě k poslouchání SEBE SAMA.

To je jediná cesta z chaosu, zahlcení, frustrace a neklidu.

Své klienty učím poslouchat svou intuici, své průvodce, svou vnitřní moudrost, ale zároveň převzít zodpovědnost za život teď a tady. Naše realita je hmotná. Proto žít v hmotě, žít praktický život je nedílnou součástí.

Pokud chceš žít spirituálním životem, umět posluchat přirozeně svou intuici a vyšší vedení a přesto být nohama na zemi a žít kvalitní život, jsem tu pro tebe!

 

Nauč se číst život

Aby ses nemusela učit další a další metody a techniky. Vše máš k dispozici už teď!

Ochutnávka sebepoznání

Tarot reading

20 minutová nahrávka a odpověď tvé duše, tvých průvodců, Andělů. Zamotala ses do nějaké situace? Je to v pořádku. Je to lidské! V této chvíli já sahám po kartách, které mě vedou už spoustu let. A ráda ti zprostředkuju zprávu právě pro tebe.

Individální práce

1:1 Private journey

Cesta k lehkosti. Cesta k vnitřní moudrosti. Budeš moci odhodit najednou vše, co není tvoje, co k tobě nepatří a naladíš se na to, co je skutečně tvoje. Když slyšíme hlas své intuice (duše), nic jiného nepotřebujeme.

ONLINE KURZ:

INNER PEACE

Program vedoucí k vnitřnímu klidu skrze 4 klíče ke svobodě. Nadhled, důvěru v proces, pravdivé sebepoznání a uvědomění si vlastní hodnoty. Začínáme 30.1.2024 – přidej se k nám!