1200 Kč
Masterclass zdarma   

Pokud máš pocit, že všechno je dřina, že stále nacházíš jenom slepé cesty, že už je čas se posunout z tvoření mysli do proudu životní symfonie a lehkosti, jsi tu správně.

Životní symfonie. Tak já říkám fázi seberozvoje, ve které už není potřeba nic „řešit“. Nic manipulovat. Nic vymýšlet. Je to fáze ticha mysli, kdy přichází informace, které k nám skutečně patří, které nám slouží a které nás vedou k životní prosperitě a vnitřnímu klidu. 

Tento stav vědomí otevírá nekonečný kanál inspirace, zázraků a hojnosti. Přináší mnoho energie, která předtím byla vynaložena na neustálou touhu něco měnit, manipulovat a tvořit. A základem tohoto stavu vědomí je uvědomění toho, kdo doopravy jsi. A přesně o tom bude toto živé vysílání.

SYMFONIE ŽIVOTA

Přijď si pro jednoduché nástroje, které během běžného denního života můžeš aplikovat a změníš tak perspektivu a svou úroveň vědomí.

Potkáme se živě 15.května 2024 v 18:00 na Zoom. 

Soulad s duší

Jakmile jednou pochopíš svou existenci, jakmile se sladíš s cestou své duše, většina toho, co jsi do teď řešila, tě přestane zajímat. Místo toho začneš chtít, aby se tvoje duše začala skrze tebe projevovat ve svém největším potenciálu a přestaneš jí stát v cestě.

Důvěra v proces

Nemusíš už léčit, řešit a analyzovat tisíc svých strachů. Když se člověk dostane do důvěry, všechny strachy automaticky ztrácejí na síle a přichází velká úleva a prostor pro tvoření, harmonické vztahy a hojnost.

Vnitřní klid

Vše předchozí vede k hlubokému vnitřnímu klidu. Jak já ráda říkám, skutečná manifestace není o tom silou vůle a zmateně silou myšlenek odvrátit nepohodlí, ale najít klid v nepohodlí a využít jej ke spojení se svou existencí a ke své expanzi. 

Schopnost číst život

Když toto všechno víme, pak chápeme, že naše vnější realita je odrazem naší vnitřní reality. Často je to velmi špatně chápáno – pokud se děje něco „negativního“, máme tendence v sobě hledat problém. BULLSHIT! V každé situaci k nám jen promlouvá naše duše a když se tyto zprávy naučíš číst, máš návod na svůj život.

Kdo jsem ?

V první řadě jsem duší. existencí.

Tady na Zemi mám ale jméno Jane Victoria Sándor a žiju v Berlíně.

Jsem podnikatelka, cestovatelka, spisovatelka a psychonautka.

Mou největší vášní je objevovat. Ať už jsou to krajiny všude po světě, nebo záhádná zákoutí mysli.

Proto už několik let pracuji s psychedeliky, testuji hranici komfortní zóny – přešla jsem dvakrát žhavé uhlí, strávila týden ve tmě, dvakrát došla pěšky do Santiaga de Compostela, zkusila jsem rituál lámání šípu krkem nebo jsem se zúčastnila pětidenního rituálu Moon Dance.

Na co jsem během této cesty přišla? To vše do posledního detailu s vámi sdílím.

Tvořím pro vás podcast Inner Wisdom, zvu si skvělé hosty do rozhovorů, píšu knihu a tvořím online programy, které mají za cíl otevřít srdce a přinést lidem lehkost, hojnost a životní naplnění, po kterém jejich duše tolik touží.