Tarot reading 

 Výklad tarotu nemá děsit. má přinášet úlevu a jasnost.

A přesně s tímto záměrem dělám čtení. Nevěštím budoucnost. Karty, jak je vykládám já mají jiný záměr. Ukázat pravou podstatu tebe samotné. Ukážou ti ne to, co chceš slyšet, ale to, co skutečně potřebuješ. Dají ti náhled na jakoukoliv situaci v úplně jiném měřítku, než jak ji vnímáš ty sama. Přinesou ti odpovědi tvé duše, tvé vyšší moudrosti, kterou jsi třeba na chvíli přes hlasy z venku přestala slyšet.

Tarot reading

upřímný Vhled do tvé situace 

Někdy se v životě dostaneme do situace, kterou prostě nechápeme. Nevidíme východisko. Zamotáme se do spirály mysli, která nám nedovolí vidět věci, tak, jak jsou, v plné pravdě. A v tuto chvíli já sahám po kartách… 

Nedozvíš se to, co chceš, ale to, co potřebuješ

Spousta lidí se nechává vykládat karty, aby zjistili budoucnost nebo aby dostali potvrzení, že dostanou přesně to, co chtějí. Takhle ale život nefunguje a proto takhle nefungují ani moje výklady. Já se vždy ptám na přítomný okamžik, na to, co je potřeba vidět, co je dlouhodobě přehlíženo, kde si tazatelka stojí v cestě. Přesto výklady nejsou nepříjemné. Téměř vždy přináší úlevu a velký AHA moment – tak teď už to chápu. 

Často totiž v životě zaměřujeme pozornost na něco, co vůbec neexistuje a tím nám utíká příležitost podívat se na něco, co je teď a tady a dá se velmi jednoduše změnit.

 

Na co se tedy můžeš ptát?

Žádná otázka není špatná. V náročných situacích prostě špatné otázky pokládame vždycky, všichni a je to tak v pořádku. Karty dokáží i s tím pracovat a odpovědět na to, na co je potřeba. K ulehčení výkladu ale doporučuji otázky formulovat spíše takto:

Co v tuto chvíli přehlížím?

Co mi stojí v cestě za splněným snem?

Jaké vnější vlivy tuto situaci ovlivňují?

Co je v mém podvědomí a tuto situaci výrazně ovlivňuje?

Co je moje medicína? Co mohu udělat?

 

Nicméně čtení i tak odpoví na tyto otázky, i pokud jsou formulované jinak. Někdy stačí prostě jen popsat situaci. Veškeré instrukce proto zasílám ihned po zadání objednávky. Takže se vůbec nemusíš bát, že nebudeš vědět. Je v pořádku nevědět, karty ví vždycky 🙂

 

NEMUSÍŠ SE BÁT ODSOUZENÍ. NEMUSÍŠ SE CENZUROVAT. JE NAOPAK ŽÁDOUCÍ SITUACI POPSAT PŘESNĚ TAK, JAK JI PRÁVĚ CÍTÍŠ. 

 

Já mám za sebou 5 let praxe práce s lidmi. S lidmi závislými na alkoholu, na drogách. S lidmi s různými strachy a fóbiemi. Řešila jsem opravdu vážné případy, vždy ale s porozumněním, nadhledem a soucitem. Všechno, co se nám děje, je LIDSKÉ. A za každým „problémem“ je vždycky dar.

 

PŘIJď SI PRO ODPOVĚĎ, KTEROU TI chce sdělit tvoje vyšší moudrost, tvoje duše.

 Přijď si pro nadhled.

Jak probíhá tarot reading?  

Uděláš objednávku.
Přijde ti e-mail s instrukcemi, jak zadat otázku, na co se ptát, jak se ptát.

Já se napojím na situaci, nechám se vést ke kartám, které jsou potřeba a jdu do hloubky a příčiny situace.

Vše nahrávám na diktafon.

Do 5 dní ti přijde výklad ve formě cca 20-30 min audio nahrávky.
Dozvíš se, co je potřeba pustit, co je potřeba přivítat a jaké jsou další kroky.

Dostaneš pravdivý náhled do tvé situace. 

Chci vhled do situace pomocí výkladu karet.

Faq

Časté dotazy

Předpovíš mi mou budoucnost?

Ne, budoucnost já nevěštím. Věřím pouze na teď a tady. Ano, uvidím pravděpodobný vývoj situace. Uvidím budoucí možnosti, stejně ale máme vždycky svou vlastní svobodnou vůli. Vývoj situace ráda objasním, i pravděpodobný výsledek u několika možností, vždycky je ale důležité uvědomovat si vlastní zodpovědnost a sílu.

 

V čem si jiná oproti jiným kartářkám?

Já se nepovažuji za kartářku. Spíše za průvodkyni. A každá průvodkyně pracuje jinak. Karty jsou pouze pomůcka, nástroj. A každý ho může využívat úplně jinak. Já jsem si s tarotem vytvořila vlastní vztah a čtu ho zcela unikátně (tak jako většina kartářek). Můžu se dívat z jiné perspektivy. Můžu se ptát na jiné otázky, proto výklady budou třeba trochu jiné a každý ti dá něco jiného, jinou informaci, jiný střípek do skládačky.

Není ptaní se karet zase únik od sebe sama?

V tomto případě je to naopak. Ano, někdy to tak může být. Když se bojíme udělat změnu, chceme zůstat v komfortní zóně, nechceme změnit postoj, ani myšlení a pak se ptáme na to, co chceme slyšet. A když je odpověď jiná, řekneme, že to nesedí. V tomto případě je to ale přesně naopak. V tomto případě odhazujeme iluze a masky a jdeme do pravdy, do podvědomí. Tento výklad tedy není vhodný pro ty, kteří nejsou připraveni hlas svého podvědomí slyšet. Tento výklad je poznáním sebe sama.

Dostanu taky nějaký praktický tip?

Většinou karty odhalí medicínu, aktuální možnosti vedoucí ke změně. Někdy řeknou přesné praktické tipy. Někdy ale naše tělo (i duše) potřebuje pauzu od praktických kroků, potřebuje být v klidu a tak karty žádné next steps neprozradí, pokud je to důležitou součástí současné lekce. Vše má ale širší kontext, který je vysvětlen a vždy pochopen.