Zen business  Mastermind 

Roční program pro podnikatelky, které jsou připravené

budovat multimilionový byznys udržitelně a stabilně.

** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY * ** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *

Back to basics

Zen Business MasterMind je intenzivní program pro podnikatelky. 

Rozhodnutí vybudovat milionový byznys trvá vteřinu. Ten samotný proces budování ale mrknutím oka není. Když ale budeš vědět jak na to, budeš mít potřebné know how, nemusí to trvat dekádu. Může to trvat mnohem kratší dobu. Některým klientkám se to podaří za rok, jiným za pár měsíců. Důležité je. jak jsou uchopené tyto tři oblasti:

$

Finanční mindset

$

Prodejní strategie

$

Management

Většina podnikatelek vynechává jednu nebo dvě z těchto oblastí a pak byznys není udržitelný. Chceš se naučit profesionálně pojmout tyto tři stavební kameny podnikání?

Předám ti know-how

Naučím tě podnikat tak, jak to dělám já sama a jak jsem to naučila i moje klientky.
V lehkosti a hravě, s 6ti místnými příjmy na účtu každý měsíc. Kvůli milionům nemusíš tvrdě dřít.
Ukážu ti, že vysoce ziskové podnikání může být radost a hra. Přesto je potřeba dávka zodpovědnosti.

$

Mrkneme se na tvůj money mindset.

$
Vytvoříme minimalistický business plán. Provedu tě konkrétními akčními kroky, včetně tvorby autentického brandu a prodejní kampaně.
$

Nastavíme dlouhodobou strukturu a prodejní strategii.

$
Výsledkem naší spolupráce bude tvoje úspěšné podnikání a příjmy v 6ti místných částkách.
$

Vstoupíš do světa bohatých žen, které žijí svou misi.

$
Společně zvládneme i veškeré „technikálie“.

Už nechceš balancovat na hraně vyhoření?
Chceš mít jasno a vědět, co děláš?
Toužíš po tom přijímat peníze s mnohem větší lehkostí?
Přeješ si tvrdou práci vyměnit za radost a podnikatelskou hru?
Jsi ready stát se opravdovou podnikatelkou?

Pojď se se mnou naučit dělat business chytře a efektivně!

Reference

Když jsme začaly roční spolupráci, měla jsem sice i statisícové měsíce, ale jen díky individuálním spoluprácím, které nebyly dlouhodobé. Hodně mě to vyčerpávalo, protože jsem měla miminko. Neměla jsem škálovatelné produkty a ani jsem neznala svůj další krok a můj byznys měl nulovou strukturu. Během roku jsem si ujasnila produkty, naplnila vlastní Mastermind, vytvořila svůj signature program, který mi přinesl spoustu klientů i pozvánek do podcastů. Ujasnila jsem si téma, ukotvila produktové portfolio a mám stabilní cashflow na 6 měsíců dopředu, miminální měsíční obrat je 15 000 Eur, mám velkou komunitu, která vzrostla dvojnásobně a vybudovala jsem vlastní tým.

Tereza Kassasová
(Expertka na prodejní strategie a komunikaci)

Nedávno jsem udělala rozhodnuti, na kterým teď frčím a vím, že to bylo správně, že to byla akce, která byla potřeba a věci se začaly skládat A hlavně fakt díky tobě a prostoru, který držíš a energii co kolem sebe máš, fakt mě to za ten rok posunulo, někdy to nešlo, někdy jsem nechtěla, ale pomalu a jistě se to překlopilo do něčeho, v čem je mi teď fakt krásně, volně, čistě.

Jana Nováková
(muzikantka, průvodkyně žen)

Jana si mě doslova přitáhla svou energií (aniž bych to v té době dokázala takto pojmenovat) – ztělesňuje tedy přesně to, co předává – naladit se na sebe, svou energii a být sama sebou. A užívat si to. Zní to dost banálně, ale došlo mi, že bez toho je to jen dřina a boj. Nestala jsem se milionářkou za půl roku, ale naučila jsem se postupovat krok za krokem za svou vizí. Naučila jsem se měnit svá vnitřní nastavení a přesvědčení. Byznys je obrovský seberozvoj (podobně jako děti ;)), perfektně nás prověří, kde a jak si samy se sebou stojíme. Jana mi ukázala cestu, jak to nevzdávat, zjednodušovat a jít si za svým.

Petra Vávrová
(autorka projektu sebeVĚDOMÁ máma)

Janu i její program jsem objevila v období, kdy jsem prožívala silnou deziluzi ze života – bydlela jsem garsonce, život se mi smrksnkul na chození do práce a z práce a byla jsem těsně před vyhořením. Když jsem našla kurz Zen Bussines Queen – říkala jsem si, že nemám, co ztratit, chci na sobě pracovat a vím, že mám na víc. Jen nevím, kde začít a co dělat. Jana mě přitáhla jako magnet, získala jsem díky jejímu kurzu nejen jiný pohled na pracovní život, ale život celkově. Naučila jsem se dělat bez výčitek to, co mě baví. Ano, takhle jednoduché to je. Asi nemusím zmiňovat, že by byla hloupost si myslet, že vás spasí zázračný kurz, ale hlavní práce je jen a jen na vás. Jak ochotné jste se měnit, pracovat na sobě a Jana je vaším průvodcem. O to tu jde, nebýt Janinýho kurzu trvalo by mi to mnohem déle než bych se posunula tam, kde jsem. Jana je úžasně laskavý člověk, který se rozhodl pomáhat, nesoudí, netlačí, ale je tu vždy pro tebe. Během kurzu jsem zjistila, v čem všem jsem dobrá, udělala si z toho podnikání, sestěhovala se s přítelem a opustila zaměstnání. To vše během půlroku.

Adéla Zárybnická
(tvůrkyně šperků a rozborů podle čínské astrologie)

Můj vstup do mastermind Zen Business Queen byl ukázkovou intuitivní záležitostí. Prostě jsem věděla, že to tak má být a šla do toho po hlavě. A ta cesta je naprosto neuvěřitelná. Bez osobní zkušenosti si tu transformaci lze asi těžko představit. Ten program je tak krásně komplexní, že pokud opravdu chcete na sobě pracovat, změní vám to život. Mě to změnilo – nastavení mysli, jak se stavět k podnikání, jak pracovat na sociálních sítích, jak umět přijímat hojnost, jak pracovat s energií atd. Takže pokud chcete nakopnout své podnikání, i svůj život a začít tvořit vaší vlastní realitu, můžu mastermind Janičky Francové rozhodně doporučit.

Klára Ubrýová
(Expert na Anglický jazyk)

Jana má můj neskonalý obdiv nejen za to, co dokázala vybudovat, ale hlavně jakou inspirací je mnohým ženám. Má jasnou ideu a okolo ní buduje svůj život a komunitu. V její přítomnosti pocítíte, že nic není nemožné a že plnit si své sny je přirozené a žádoucí. Jana mi pomáhá podívat se na moje podnikání s odstupem a držet mě na cestě, když mám občas pocit, že se ztrácím. Budování vlastního podniku je jako horská dráha, někdy se Vám daří a vše šlape jako hodinky a jindy Vám nic nefunguje a máte chuť se na to vykašlat – a hlavně v těchto momentech je důležité mít po svém boku někoho, kdo Vás podrží. Pro mě je to Jana. Děkuju!

Dominika Brejchová
(Umělkyně, malířka)

Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT *

Pojď si  zavolat!

Jsi ready, ale máš ještě dotazy? Bookni si free call!
Probereme, jestli jsme pro sebe jako stvořené a jestli ti zrovna já můžu pomoct proměnit tvé sny v realitu.

Chceš vědět, jak to vypadá uvnitř

Mastermind?

 Největší hodnota je pochopitelně v živých Q&A callech, které probíhají každý týden v pondělí. Dostaneš zpětnou vazbu na svoje projekty, doporučím ti změny, které jsou potřeba udělat. Podpořím tě, když nebudeš vědět, co dál, nastavíme spolu strategii na celý rok. Celkem tě čeká 52 callů a 52 možností probrat a nastavit tvůj byznys.

Každé dva týdny je k dispozici ryze pratický strategický trénink, kde se naučíš budovat byznys profesionálně a stabilně. Tam se věnujeme tématům jako je prodejní message, byznys plán, strategie, komunikace na sociálních sítích, management a budování komunity. 

Součástí je taky FB skupina, kde se ženy vzájemně podporují, můžeš sdílet své prodejní stránky k analýze, k zpětné vazbě a taky můžeš využít výzev, které pro tebe budou v rámci skupiny.

Čekají tě taky 2 individuální 1:1 cally, kde nastavíme strukturu tvého podnikání, vytvoříme efektivní produktové portfolio a vymyslíme autentickou strategii na celý rok. Součástí je také analýza tvého byznysu, sociálních sítí a prodejek.

Můžeš se taky těšit na offline luxusní retreat, kde se všechny osobně potkáme a užijeme si 3 dny luxusu, péče a real business rozhovorů. V ceně Mastermind je ubytování, jídlo, program a brandové focení pro každou účastnici. V ceně není doprava na místo (v ČR).

Získáš taky všechny moje kurzy i živé programy, které budou během roka dostupné. Aktuálně je to online příručka každé podnikatelky Fresh Start Sales, živý program Zen Business Start a všechny placené workshopy.

 

Tak co?
Jak se teď cítíš?

JSI ROZHODNUTÁ STÁT SE JEDNOU Z BOHATÝCH A ÚSPĚŠNÝCH ŽEN?

Jsi připravená na 6ti místné částky, a přitom dělat, co miluješ?

Předtím, než definitivně vstoupíš do programu, tě chci upozornit, že Zen Business Mastermind není pro každého. Nehodí se pro ani pro tebe, pokud:

$

Máš obavy z přijetí 100% zodpovědnosti za svá rozhodnutí, investice a akční kroky.

$

Je pro tebe pohodlnější nedělat změny.

$
Váháš, jestli jsi schopná investovat do svého businessu čas a energii.
$

Nejsi ochotná vykročit za svoji komfortní zónu.

$
Očekáváš změny bez aktivních kroků v hmotné realitě.

Už víš, že patříš do Zen Business Mastermind? Tak to je skvělé. Vítám tě mezi ženami, které se rozhodly rozvíjet své jedinečné dary a díky svému milionovému businessu podporovat, motivovat a inspirovat ostatní. Zároveň jsi ready projít někdy i náročným procesem učení, stát se skutečnou podnikatelkou bez podmínek a celou tuhle cestu si užít.

STAŇ SE SKUTEČNOU PODNIKATELKOU!
VSTUP DO ZEN BUSINESS MASTERMIND

Pořád si nejsi jistá? Sleduj mě a třeba se rozhodneš, až se líp poznáme ☺.