Zen business Queen Mastermind 

Roční transformační a podnikatelská jízda
PŘIJĎ SI PRO STABILNÍ A UDRŽITELNÉ PODNIKÁNÍ!
CÍLEM JE NAUČIT SE VYDĚLÁVAT 100 000 kČ A VÍCE MĚSÍČNĚ

** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY * ** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *** BRÁNY DO MASTERMINDU OTEVŘENY ** NAUČÍM TĚ PODNIKAT V LEHKOSTI A VE FLOW * VYDĚLÁŠ SI 6TI MÍSTNÉ ČÁSTKY *

Žádné limity

Zen Business Queen MasterMind je tvořivě akční program pro podnikatelky. BACK TO BASICS.

To, co z něj dělá královský diamant mezi podnikatelskými programy, je unikátní praktické podnikatelské know how a jednoduchá práce s mindsetem.  Zen Business Queen:

$

Strategická podnikatelská praxe

$

Nastavení mysli na úspěch, money mindset a vnitřní klid

Předám ti know-how

Naučím tě podnikat tak, jak to dělám já sama a jak jsem to naučila i moje klientky.
V lehkosti a hravě, s 6ti místnými příjmy na účtu každý měsíc. Kvůli milionům nemusíš tvrdě dřít.
Ukážu ti, že vysoce ziskové podnikání může být radost a hra. Přesto je potřeba dávka zodpovědnosti.

$
Hluboce uzdravíme tvůj vztah k penězům i k sobě samé.
$
Vytvoříme minimalistický business plán. Provedu tě konkrétními akčními kroky, včetně tvorby autentického brandu a prodejní kampaně.
$
Společně zvládneme i veškeré „technikálie“.
$
Výsledkem naší spolupráce bude tvoje úspěšné podnikání a příjmy v 6ti místných částkách.
$

Vstoupíš do světa bohatých žen, které žijí svou misi.

Jsi připravená na změnu?
Už máš dost toho být pořád přepracovaná?
Nechceš podnikání táhnout dál na sílu?
Toužíš po tom přijímat peníze s mnohem větší lehkostí a mít jich kolik chceš?
Přeješ si tvrdou práci vyměnit za radost a podnikatelskou hru?
Jsi ready stát se opravdovou podnikatelkou?

Pojď se se mnou naučit dělat business chytře a efektivně!

Reference

Naučila jsem se chodit do akce, dělat změny a zkoušet nové věci a zařadit změnu do svého každodenního života za podpory úžasného kruhu žen, kde vládne naprosté bezpečí a důvěra. Naučila jsem se minimalistické strategie, které mě baví a se kterými si můžu hrát. Hlavně jsem se naučila, že když vydělávám, tak je to super a když zrovna nevydělávám, tak je to taky v pohodě a to je pro mě asi to nejvíc co jsem si odnesla.
Svůj business mám pevně ve svých rukou, ale bez tlaku na výkon. Vše je na mě a já si to řídím. Když se otočím rok zpátky, než jsem nastoupila do MM, nemůžu uvěřit jaký obrovský skok jsem udělala v takové lehkosti. Zároveň jsem si splnila sen a ukázala všem, kteří ve mě nevěřili nebo se mi smáli, že byli úplně vedle a zatímco já žiju život, který zbožňuji, oni jsou pořád na tom samém místě, kde o mě před rokem pochybovali.

Jana Amortová
(Minimalistka a průvodkyně restarem hmotného nastavení)

Nedávno jsem udělala rozhodnuti, na kterým teď frčím a vím, že to bylo správně, že to byla akce, která byla potřeba a věci se začaly skládat A hlavně fakt díky tobě a prostoru, který držíš a energii co kolem sebe máš, fakt mě to za ten rok posunulo, někdy to nešlo, někdy jsem nechtěla, ale pomalu a jistě se to překlopilo do něčeho, v čem je mi teď fakt krásně, volně, čistě.

Jana Nováková
(muzikantka, průvodkyně žen)

Jana si mě doslova přitáhla svou energií (aniž bych to v té době dokázala takto pojmenovat) – ztělesňuje tedy přesně to, co předává – naladit se na sebe, svou energii a být sama sebou. A užívat si to. Zní to dost banálně, ale došlo mi, že bez toho je to jen dřina a boj. Nestala jsem se milionářkou za půl roku, ale naučila jsem se postupovat krok za krokem za svou vizí. Naučila jsem se měnit svá vnitřní nastavení a přesvědčení. Byznys je obrovský seberozvoj (podobně jako děti ;)), perfektně nás prověří, kde a jak si samy se sebou stojíme. Jana mi ukázala cestu, jak to nevzdávat, zjednodušovat a jít si za svým.

Petra Vávrová
(autorka projektu sebeVĚDOMÁ máma)

Janu i její program jsem objevila v období, kdy jsem prožívala silnou deziluzi ze života – bydlela jsem garsonce, život se mi smrksnkul na chození do práce a z práce a byla jsem těsně před vyhořením. Když jsem našla kurz Zen Bussines Queen – říkala jsem si, že nemám, co ztratit, chci na sobě pracovat a vím, že mám na víc. Jen nevím, kde začít a co dělat. Jana mě přitáhla jako magnet, získala jsem díky jejímu kurzu nejen jiný pohled na pracovní život, ale život celkově. Naučila jsem se dělat bez výčitek to, co mě baví. Ano, takhle jednoduché to je. Asi nemusím zmiňovat, že by byla hloupost si myslet, že vás spasí zázračný kurz, ale hlavní práce je jen a jen na vás. Jak ochotné jste se měnit, pracovat na sobě a Jana je vaším průvodcem. O to tu jde, nebýt Janinýho kurzu trvalo by mi to mnohem déle než bych se posunula tam, kde jsem. Jana je úžasně laskavý člověk, který se rozhodl pomáhat, nesoudí, netlačí, ale je tu vždy pro tebe. Během kurzu jsem zjistila, v čem všem jsem dobrá, udělala si z toho podnikání, sestěhovala se s přítelem a opustila zaměstnání. To vše během půlroku.

Adéla Zárybnická
(tvůrkyně šperků a rozborů podle čínské astrologie)

Můj vstup do mastermind Zen Business Queen byl ukázkovou intuitivní záležitostí. Prostě jsem věděla, že to tak má být a šla do toho po hlavě. A ta cesta je naprosto neuvěřitelná. Bez osobní zkušenosti si tu transformaci lze asi těžko představit. Ten program je tak krásně komplexní, že pokud opravdu chcete na sobě pracovat, změní vám to život. Mě to změnilo – nastavení mysli, jak se stavět k podnikání, jak pracovat na sociálních sítích, jak umět přijímat hojnost, jak pracovat s energií atd. Takže pokud chcete nakopnout své podnikání, i svůj život a začít tvořit vaší vlastní realitu, můžu mastermind Janičky Francové rozhodně doporučit.

Klára Ubrýová
(Expert na Anglický jazyk)

Jana má můj neskonalý obdiv nejen za to, co dokázala vybudovat, ale hlavně jakou inspirací je mnohým ženám. Má jasnou ideu a okolo ní buduje svůj život a komunitu. V její přítomnosti pocítíte, že nic není nemožné a že plnit si své sny je přirozené a žádoucí. Jana mi pomáhá podívat se na moje podnikání s odstupem a držet mě na cestě, když mám občas pocit, že se ztrácím. Budování vlastního podniku je jako horská dráha, někdy se Vám daří a vše šlape jako hodinky a jindy Vám nic nefunguje a máte chuť se na to vykašlat – a hlavně v těchto momentech je důležité mít po svém boku někoho, kdo Vás podrží. Pro mě je to Jana. Děkuju!

Dominika Brejchová
(Umělkyně, malířka)

Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT * Zarezervuj si včas společný hovor * POJĎME SE POZNAT *

Pojď si zavolat!

Jsi ready, ale máš ještě dotazy? Bookni si free call!
Probereme, jestli jsme pro sebe jako stvořené a jestli ti zrovna já můžu pomoct stát se Zen Business Queen.

Chceš vědět, jak to vypadá uvnitř

Mastermindu?

Největší magie na tebe čeká po vstupu do programu. Děje se na skupinových Life Queen Calls. Dostaneš zpětnou vazbu na svoje projekty, doporučím ti změny, které jsou potřeba udělat. Podpořím tě, když nebudeš vědět, co dál , nastavíme spolu strategii na celý rok.

V členské sekci programu tě provedu všemi výukovými bloky v podobě videí a pracovních listů. Hravě, jednoduše, minimalisticky. Už teď se můžeš těšit na výsledek tvořivého podnikatelského procesu. 

MODUL 1:

Business strategie – Tvorba autentického brandu

Ty jsi svůj brand. Naučíš se vystoupit z řady, vybudovat důvěru a stát se skutečnou Zen Business Queen.

Rozklikni více informací:
 • Vyladíme tvůj brand tak, abys v klidu a s hrdostí mohla říct – tohle jsem já a za tím si stojím.
 • Provedu tě technickými a praktickými kroky. Pokud chceš třeba svůj vlastní on – line kurz, spolu to zvládneme lehce.
 • Ukážu ti, jak pracovat s cenotvorbou. Objevíš skutečnou hodnotu svých produktů a také si je podle ní naceníš.
 • Začneš budovat opravdové bohatství a zamáváš všem svým omezením a limitům.

MODUL 2:

Stategie a byznys plán

Víš, že stabilní podnikání stojí na dobrém byznys plánu? Bez byznys plánu nejsi podnikatelkou. 

Rozklikni více informací:
 • Zasvětím tě do principů energetického podnikání a vědomé manifestace, aby sis do svého podnikání přitáhla přesně to, co chceš.
 • Přitáhneš si ziskové klienty, kteří přirozeně rezonují s tvým brandem, s tvými cenami, s tvou komunikací, jednoduše s tebou.
 • Zamiluješ si prodej. Už to nebude stres, ale vzájemně obohacující výměna.
MODUL 3:

Sociální sítě

FB reklama, algoritmy a budování komunit se stanou tvojí přirozeností a zábavou.

Rozklikni více informací:
 • Provedu tě FB Business Managerem tak, že ho na konci budeš milovat.
 • Naučíš se nastavovat kampaně, volit ten správný typ kampaní a vyhodnocovat je.
 • Ukážu ti, jak vybudovat profitabilní komunitu, která tě miluje a hlavně si tvé produkty ráda nakoupí.
MODUL 4:

Nastavení kampaně

A je to tady! Příprava minimalistické kampaně krok za krokem bude tvá oblíbená hra.

Rozklikni více informací:
 • Vytvoříme minimalistický business plán a konkrétní akční kroky.
 • Naučím tě využívat cenově dostupné nástroje k propagaci tvého produktu a značky.
 • Podpořím tě svými zkušenosti a unikátním podnikatelským know- how Zen Business Queen.
 • Vyděláš si královské peníze, zažiješ skutečnou radost ze svého podnikání a konečně si začneš užívat hojnost a svobodu.
MODUL 5:

Autentické podnikání

Naladíš se na queen vibe! Přípravíš high ticket exkluzivní produkt za exkluzivní ceny.

Rozklikni více informací:
 • Vystřelíš sebe i své podnikání na vyšší level. Jasně, jde to! Do morku kostí si prožiješ, že limity vážně neexistují!
 • Naučíš se, jak správně ocenit a prodat své autentické expertní know – how.
 • Ve hře jsou VIP klienti a také VIP ceny. Už se nebavíme „pouze“ o 6ti místných částkách. Prodávat svoje know- how můžeš klidně za mnohem víc!

Tak co?
Jak se teď cítíš?

JSI ROZHODNUTÁ STÁT SE JEDNOU Z BOHATÝCH A ÚSPĚŠNÝCH ŽEN?

Jsi připravená na 6ti místné částky, a přitom dělat, co miluješ?

Předtím, než definitivně vstoupíš do programu, tě chci upozornit, že ZBQ Master Mind není pro každého. Nehodí se pro ani pro tebe, pokud:

$

Máš obavy z přijetí 100% zodpovědnosti za svá rozhodnutí, investice a akční kroky.

$

Je pro tebe pohodlnější nedělat změny.

$
Váháš, jestli jsi schopná investovat do svého businessu čas a energii.
$

Nejsi ochotná vykročit za svoji komfortní zónu.

$
Očekáváš změny bez aktivních kroků v hmotné realitě.

Už víš, že patříš do týmu ZBQ? Tak to je skvělé. Vítám tě mezi ženami, které se rozhodly rozvíjet své jedinečné dary a díky svému milionovému businessu podporovat, motivovat a inspirovat ostatní. Zároveň jsi ready projít někdy i náročným procesem učení, stát se skutečnou podnikatelkou bez podmínek a celou tuhle cestu si užít.

STAŇ SE SKUTEČNOU PODNIKATELKOU!
VSTUP DO ZEN BUSINESS QUEEN MASTERMIND

Pořád si nejsi jistá? Sleduj mě a třeba se rozhodneš, až se líp poznáme ☺.