Zen Business Start

TOP STARTOVACÍ BUSINESS PROGRAM
PRO ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELKY!

Rozjedeš si ziskové podnikání za tři měsíce.
Naučíš se, jak vydělat prvních 100 tisíc.
Zamáváš svému zaměstnání a vrátíš se tam, jen kdybys sama chtěla 🙂 .

Rozjedeš si ziskové podnikání za tři měsíce ** Naučíš se, jak vydělat prvních 100 tisíc ** ZEN BUSINESS START ** Rozjedeš si ziskové podnikání za tři měsíce ** Naučíš se, jak vydělat prvních 100 tisíc ** ZEN BUSINESS START **Rozjedeš si ziskové podnikání za tři měsíce ** Naučíš se, jak vydělat prvních 100 tisíc ** ZEN BUSINESS START **Rozjedeš si ziskové podnikání za tři měsíce ** Naučíš se, jak vydělat prvních 100 tisíc ** ZEN BUSINESS START **Rozjedeš si ziskové podnikání za tři měsíce ** Naučíš se, jak vydělat prvních 100 tisíc ** ZEN BUSINESS START **Rozjedeš si ziskové podnikání za tři měsíce ** Naučíš se, jak vydělat prvních 100 tisíc ** ZEN BUSINESS START **Rozjedeš si ziskové podnikání za tři měsíce ** Naučíš se, jak vydělat prvních 100 tisíc ** ZEN BUSINESS START **Rozjedeš si ziskové podnikání za tři měsíce ** Naučíš se, jak vydělat prvních 100 tisíc ** ZEN BUSINESS START **Rozjedeš si ziskové podnikání za tři měsíce ** Naučíš se, jak vydělat prvních 100 tisíc ** ZEN BUSINESS START **Rozjedeš si ziskové podnikání za tři měsíce ** Naučíš se, jak vydělat prvních 100 tisíc ** ZEN BUSINESS START **Rozjedeš si ziskové podnikání za tři měsíce ** Naučíš se, jak vydělat prvních 100 tisíc ** ZEN BUSINESS START **Rozjedeš si ziskové podnikání za tři měsíce ** Naučíš se, jak vydělat prvních 100 tisíc ** ZEN BUSINESS START **Rozjedeš si ziskové podnikání za tři měsíce ** Naučíš se, jak vydělat prvních 100 tisíc ** ZEN BUSINESS START **

Toužíš žít naplno, radostněji, kreativně a

svobodně?

Chceš si místo stereotypní práce raději tvořit a hrát? Štve tě, že tvůj životní rytmus určují termíny od šéfa, státní svátky a nárok na dovolenou? Do práce chodíš hlavně pro peníze, které sice nejsou nic moc, ale dávají ti jistotu? A tak utloukáš čas v kanceláři a sníš o tom, jaké by to bylo, kdybys pracovala sama pro sebe?

Taky jsem o tom snila a taky jsem měla sakra velký strach. A díky téhle zkušenosti a taky díky všem svým klientkám, které se na strachy vykašlaly, s jistotou vím, že ….

…. ženy, které chtějí začít podnikat nebo odejít kvůli rozjezdu podnikání z práce, nejvíc ze všeho potřebují podporu.

Nejsi v tom sama!

Zvu tě do TOP startovacího business programu!

Bude to rozjezdová pecka! Pestrý, zábavný a mega efektivní mix business know how, strategického plánování, technických záležitostí a zaměření na změnu mindsetu – ze zaměstnaneckého na ten podnikatelský. A všechno pěkně v praxi! Žádné omáčky, filozofické úvahy a teoretické řeči.

Do tří měsíců rozjedeš svoje podnikání hravě, jednoduše, minimalisticky a s lehkostí.

$

Nenechám tě v tom plavat samotnou, a proto tě po dobu tří měsíců budu provázet osobně.

$

Jednou týdně se potkáme na skupinových callech. Potkáš tam i další podnikatelky, které taky začínají a jdou do toho! Získáš tu inspiraci, sdílení a možná i business kontakty :).

$

Permanentně ti bude k dispozici uzavřená skupina „Zen Business Start“ na FB, kde můžeš řešit svoje aktuální témata, vývoj podnikání, otázky, objevy, ale i obavy nebo pochybnosti.

$

Budeme řešit, jak s lehkostí přejít ze zaměstnání do podnikání a také to, jestli už jsi ready.

A hlavně – získáš to, co je pro podnikatelky v začátcích nejdůležitější. Dostaneš se do pole možností a naučíš se podnikání brát jako příjemnou hru. Se mnou nečekej stres ani dřinu. Přesvědčíš se, že vydělávat si podnikáním a ještě si ten úžasný tvůrčí proces užít, opravdu jde.

Co se v kurzu naučíš?

Postupně, po dobu 3 měsíců a 12ti online osobních setkání budeme procházet tato témata.

Jak s podnikáním začít?

Co vše je potřeba udělat ve věci administrativy i businessu. Nepotřebuješ mít všechno dokonalé! Spolu vyprecizujeme, nebo klidně i najdeme téma tvého podnikání, jestli ještě žádné nemáš. Důležité je jenom tvé rozhodnutí, že podnikat opravdu chceš a že jsi ochotná vykročit za svoji komfortní zónu.

Zaměříme se na mindset

Začínající podnikatelky dost často myslí jako zaměstnanci a některé o tom ani nevědí J. Tvůj mindset dostane pořádnou nakládačku a bude se prohýbat pod palbou aha- momentů, dokud se ze zaměstnaneckého nezmění na ten podnikatelský.

Naučíš se, jak vytvořit produkt

Který je v souladu s tvými zájmy a schopnostmi. Produkt, kterému věříš a víš, že je natolik skvělý, že pro tebe bude radost ho prodávat. A jestli už produkt máš, ale nejsi si jistá jeho úspěchem, určitě objevíme zlatý grál, který se v něm skrývá, a představíš ho svým zákazníkům v plné parádě.

Pochopíš, jak vybudovat komunitu lidí

Kteří s tebou souzní, potřebují tvé produkty a služby a rádi je od tebe budou kupovat. S lehkostí, přirozeně, bez křeče a tlaku. Naučím tě, jak zaměřit pozornost správným směrem a věnovat ji těm, kteří hledají právě to, co ty prodáváš.

Získáš úplně nový pohled na cenotvorbu

Pro podnikatelky na startu bývá tohle jeden z největších mind fucků. Svoje produkty si naceníš na základě podnikatelského, nikoliv zaměstnaneckého mindsetu. A díky tomu začneš už konečně vydělávat pořádné peníze.

Technikálie přestaneš vnímat jako sprosté slovo 🙂

Seznámím tě s nástroji, které jsou jednoduché, cenově dostupné, nebo zadarmo. Zjistíš, jak točit videa na youtube a ukládat je do členské sekce, jak vytvořit v mailingu prodejku s platební bránou a mnoho dalšího. Pochopíš, co vše je třeba propojit a jak, aby tvůj business úspěšně startoval.

Vyděláš si 100 000 Kč!

Lahůdkovou třešničkou na dortu tvého Zen Bussiness startu bude jednoduchá, minimalistická a nízkonákladová business strategie, díky které si vyděláš svých prvních podnikatelských 100 tisíc!

$

Videa z lekcí ti zůstanou napořád. Budeš se k nim moct vracet i po skončení programu. Po celou dobu navíc poběží podpora v uzavřené skupině „Zen Business Start“ na FB.

Užiješ si 3měsíčný radostný, tvořivý a objevný proces

úžasné osobní, pracovní i životní změny

Tak co? Chceš přestat snít, jaké by to bylo kdyby … a místo snění to opravdu udělat? Chceš sama sobě být tím nejlepším šéfem? Dovolíš si první krok k finanční nezávislosti a hojnosti?
TOP startovací business program je tady pro tebe.

Zen Business Start tě volá, ale potřebuješ vědět víc?

Přečti si nejčastější otázky, které ženy před začátkem podnikání řeší. Možná v nich najdeš odpovědi i na ty své

Mám strach, jestli to zvládnu
Dostaneš moji plnou podporu a staneš se součástí skupiny žen, které jsou taky na startu. Jestli to zvládneš, je ale především na tobě. Ujasni si, co chceš a jestli je pro tebe rozjezd tvého podnikání opravdu priorita. Bude to radost, hra a nová objevná cesta, ale bude vyžadovat tvoje rozhodnutí, kapacitu, čas a vášnivé nadšení pro věc :).
Dá se podnikání rozjet i při práci? Jsem na mateřské s malými dětmi. Studuju, pracuju, starám se o rodinu, dům, kočku, koně a psa … :)? Bojím se, že toho bude moc a bude to dřina.

Zen Business Start ti umožní začít podnikat ve tvém rytmu. Když nebudeš mít čas nebo sílu být přímo na lekci, koukneš na videa zpětně. Můžeš pod ně připsat otázky a já ti na ně odpovím. Videa budeš mít k dispozici bez časového omezení i po skončení programu. Někomu dokonce může vyhovovat projít si některá témata o samotě. Podpořím tě v udržení záměru: Budeme si hrát, tvořit, užívat proces a objevovat nové možnosti. Sama dřít neumím, takže dřinu ti neposkytnu, ani kdybych chtěla J. Co ale bude potřeba, je tvoje ochota zajít (někdy i daleko) za tvoji komfortní zónu.

Nemám na to jít do velké investice. Podnikání mi zatím moc nevydělává, anebo jsem ho ještě nerozjela.

I na tohle jsem při tvorbě startovacího programu myslela. A protože mám kolem sebe úžasné ženy se skvělými nápady, pro které je investice do mého Master Mind, nebo podobných programů z různých důvodů příliš velký skok, rozhodla jsem se jim, i tobě, vyjít vstříc. A proto první běh Zen Business Start nabízím za sympatickou early bird cenu 25 000 Kč!

Nikdy jsem neprodala ani svetr na bazaru! A z prodeje mám stres.
Do háje :)! Ty ale nebudeš prodávat bazarové zboží. V Zen Business Start tě naučím, jak z tvého produktu udělat první ligu, pro tvoje zákazníky i pro tebe. Získáš důvěru ve svoji práci a hlavně v sebe sama. Ale chápu tě a taky jsem si tím prošla. A koukni na mě dneska! Prodej miluju, hraju si s možnostmi a prodávám za milióny.
Bude program dost praktický a konkrétní? Nerozumím marketingu a nevyznám se v  technických věcech.
A přesně to se naučíš během startovacího programu! Nemusíš mít vystudovaný marketing, znát strategie a nástroje. Probereme všechny technikálie. Zaměříme se na ty, které jsou zcela zdarma, anebo cenově dostupné. Všechno ti názorně ukážu a vysvětlím. Naučíš se vytvořit jednoduchou minimalistickou strategii, která ti business rozjede k prvním stotisícovce J.
Strašně ráda bych podnikala, ale mám strach se ukázat na sociálních sítích a z natáčení videí mám fobii.
Tohle je častý blok žen, které mají skvělé produkty a služby. Naučíš se, jak najít lidi, kterým se Tvůj produkt líbí a rádi tě budou sledovat. Těch ostatních si prostě všímat nemusíš. Ráda ti pomůžu s tím, aby sis ze svých „veřejných vystoupení“ udělala namísto stresujícího dramatu zábavnou hru. Jakmile si to vyzkoušíš a zjistíš, že je to jenom o přístupu, budeš na sítích i ve videích jako doma J.
A co když se to nepodaří? Co když v podnikání neuspěju?
Položím ti opačnou otázku: Co když to nezkusíš? Co když ještě pět, deset, nebo dvacet let budeš chodit kolem horké kaše a říkat si – bylo by to hezké, ale … . Jaký máš pocit z téhle možnosti? Anebo zamáváš strachům, uklidníš se a řekneš si – můžu si hrát, zkoušet a zažívat něco nového? Znovu se vracíme k zásadnímu bodu: Je pro tebe rozjezd podnikání priorita? Nebo máš jiné důležitější plány a sny? Jsi připravená být podnikatelkou, která je zodpovědná za svoje rozhodnutí, investice, úspěch i neúspěch? Jsi podnikatelka ty, ve své autenticitě, anebo kopíruješ nějaký trend? Jsi připravená investovat energii, čas a peníze? Když si tohle vyřešíš, budeš mít jasno, jestli právě tenhle program je pro tebe ten pravý.

Každá podnikatelka byla někdy na startu. Možná nemáš rozjeté podnikání, ale máš svůj vlastní, unikátní potenciál a je na tobě, jestli o něj chceš pečovat, rozvíjet skrze něj svou tvořivost, ukázat ho světu a proměnit ho v královské peníze.

Podnikání je životní styl, který ti otevře bránu k úplně novému životu. Ty sama se ale musíš rozhodnout, jestli to chceš a jestli pro to něco uděláš.

Zen Business Start – program je v tuto chvíli naplněn

Další běh začíná v červnu 2023. Klikni zde a zajistíš si své místo.