Jane Victoria Francová

Zen Business Start

Masterclass ZDARMA
11. října v 18:00

 Já přesně vím, jaké to je…

Sedíš v práci. Už roky si nalháváš, že tě to vlastně baví. Že to je pohoda. Někde ale uvnitř víš, že to není pravda. Že tvůj potenciál je někde úplně jinde. Víš, jaké jsou tvé kvality. Víš, že svému zaměstnavateli přinášíš velkou hodnotu, možná ve statisících, možná v milionech. A co za to? Leda tak na nájem a jednou za rok na dovolenou….

Když ale přijde myšlenka na podnikání, objeví se spousta PROTI. Je to hodně práce. Je to velká zodpovědnost. Je to spousta změn. Je to nejistota.

Dobře… A zaměstnání je jistota? 8 hodin není moc práce? V zaměstnání není žádná zodpovědnost? Díky těmto iluzím se často nedostaneme k tomu PRO. A tím je svoboda. Finanční neomezené možnosti. Zábava. Tvoření. Vnitřní naplnění….

 

Představ si…

… že 8 hodin tvého času denně budeš věnovat podnikání. Za rok jsi milionářka, to ti garantuji. Mně se podařilo podnikáním vydělat první milion za tři měsíce, a to jsem zdaleka nepracovala 8 hodin a už vůbec ne denně….

 

Neslibuji…

Já neslibuji, že odejdeš z práce, uděláš pár zázračných meditací a budeš mít vyprodáno. Je to komplexní změna myšlení a životního stylu. PŘESTO to jde bez dřiny, potu a slz. V lehkosti. Jednoduchosti.

 

CHCEŠ VĚDĚT, JAK NA TO?

 

V masterclass se dozvíš to nejdůležitější, co se ve většině business programů neučí – změnu ze zaměstnaneckého mindsetu na ten podnikatelský. To je ALFA OMEGA úspěšného podnikání. Strategie a technikálie jsou také důležité, o tom si taky povíme, bez změny nastavení mysli ale můžeš mít všechno vyladěné do posledního detailu, ale nic se nestane.

 

Praktické info

 

Sejdeme se společně 11.10. v 18:00 online ve FB skupině. Záznam bude k dispozici, největší užitek ale budeš mít z živé účasti. Je dobré udělat sama se sebou závazek – rozjezd podnikání je aktuálně moje priorita a jsem ochotna tomu přizpůsobit svůj čas. To je první praktický a velmi důležitý tip ode mě.

Nikdy nebyl lepší čas začít podnikat!

Kdo jsem?

Jana Francová

Jsem zenová podnikatelka, business mentorka a vášnivá cestovatelka. Vybudovala jsem multimilionové podnikání, které mě baví a které miluji. Procestovala jsem 28 zemí světa a tři kontinenty.

Sedm let jsem sbírala zkušenosti v marketingu a obchodu, kde jsem připravovala kampaně pro klienty jako např. Samsung, Mondelez nebo Škoda. Později jsem začala objevovat sílu mysli, čtyři roky jsem se věnovala studiu kineziologie a psychologie. Mou poradnou prošly stovky klientů. Mojí největší vášní jsou aktuálně principy hojnosti a bohatství, rozvoj byznysu a práce se strachy.